החופשה שלך באתונה מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

החופשה שלך באתונה מתחילה כאן

החופשה שלך באתונה מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה

חפש מלונות באתונה

משפחות באתונה

משפחות באתונה

אתונה עם ילדים

  • מזג אוויר
    29°
  • מטבע מקומי
    יורו
  • שעה מקומית

מוזיאון המגע

מוזיאון המגע באתונה
זוהי אחת האטרקציות המעניינות ביותר באתונה, אטרקציה נפלאה לכל המשפחה: למבוגרים ולקטנטנים כאחד. מוזיאון המגע שבאתונה נפתח לראשונה בשנת 1984 על ידי ארגון העיוורים היווני (Faros) . זהו אחד המוזיאונים היחידים  מסוגו בעולם שנועד להמחיש לעיוורים את אוצרותיה האומנותיים של תרבות יוון. מכיוון שניתן לגעת במוצגים השונים, ביקור עם הילדים במוזיאון הזה עשוי להיות חוויה מופלאה. המוזיאון פתוח לאורך השבוע, למעט סוף השבוע (שבת וראשון), מהשעה 08:00 בבוקר ועד 16:00 אחר הצהריים. 
 

גן החיות באתיקה 

גן החיות באתונה
Attica Zoological Park– זהו מקום נהדר לבלות בו עם הילדים ולהיחשף לבעלי חיים ממינים שונים. יש בו יותר מ-2,000 ציפורים, יש בו פינגווינים, גמלים, אריות וגם מתחם מיוחד, גן לפרפרים. במקום עומד לרשות הקטנטנים גם מגשר משחקים ומי שרוצה לעצור לקפה קצר, ימצא בית בו בית קפה, הפועל בשעות פעילות הפארק. המקום פתוח למבקרים לאורך כל השבוע מהשעה 09:00 בבוקר ועד השקיעה. 
 

פארק קידום 

פארק קידום באתונה
Kidom Park - זהו פארק שעשועים, המוקדש כולו לקטנטנים שבחבורה, לילדים עד גיל 10. הפארק פתוח לאורך כל השבוע, לרבות בסופי השבוע והוא מציע 17 מתקנים מסוגים שונים כמו טרמפולינה, קרוסלה, רכבת הרים ואפילו מכוניות מתנגשות שמתאימות לילדים. אפשר לבלות בו כמה שעות ולהמשיך לאטרקציה הסמוכה, לפארק אלאוו (Allou), שהכניסה אליו כלולה בעלות כרטיס הכניסה לפארק קידום. פארק זה מתאים לכל הגילאים. 
 

פלניטריום Eugendies 

הפלנטריום באתונה
הוא נחשב לפלניטריום הגדול והמרשים ביותר בעולם. פלניטריום זה, שממוקם בדרום מערב אתונה, מציע אולם עצום בגודלו, שיכול להכיל 280 איש בו זמנית. יש בו שני מסכי ענק, שמציגים סרטים חינוכיים המתמקדים בנושאים שונים. הסרטים בני 40 עד 45 דקות בדרך כלל והם מתאימים לכל הגילאים. זוהי, ללא ספק, חוויה מיוחדת מאד ומקום לברוח אליו כשמחפשים את המזגן אך גם כדי ליהנות מאטרקציה מסוג קצת אחר. הפלניטריום פתוח לאורך כל השבוע, לרבות שישי ושבת. 
 

מה לעשות באתונה