החופשה שלך במונטנגרו מתחילה כאן
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
* מחיר חבילות טוס וסע הן לחבילה זוגית.
החופשה שלך במונטנגרו מתחילה כאן
הוסף יעד
החופשה שלך במונטנגרו מתחילה כאן

חופשה במונטנגרו

חופשה במונטנגרו

מונטנגרו Montenegro

Not Found

מונטנגרו, שנמצאת בחלקה המערבי של אירופה, היא מדינה קטנה יחסית, הגובלת עם קרואטיה, בוסניה והרצגובינה, סרביה, קוסובו, אלבניה והים האדריאטי. למרות שטחה הזעום, מהווה מונטנגרו יעד נהדר לחופשה, במיוחד לאלה שמחפשים את הטבע, את הרוגע, את השקט והשלווה. היותה הררית מאד, הופכת אותה למגוונת מאד מבחינת אפשרויות הטיול והמסלולים המוצעים לכל מי שרוצה לבקר בה, וכל זאת לצד החופים, האגמים הגדולים, הקניונים המרשימים והיערות העבותים.
מזג האוויר במונטנגרו הוא מזג אוויר אירופאי טיפוסי, מה שמאפשר להמוני המטיילים, במיוחד בחודשי הקיץ, ליהנות מכל השפע שהיא מציעה ומבלי לסבול מטמפרטורות גבוהות ומעיקות. טיסות ישירות למונטנגרו, לבודווה ולפודגוריצה, יוצאות בעיקר בשיא העונה והן הזדמנות לחוות מכל מה שמציעה המדינה הקטנטנה והנהדרת הזו. חופשה במונטנגרו מתאימה לכל אחד: לחובבי ההליכות והטיולים הרגליים, למשפחות עם ילדים שאוהבות את הטבע, לצעירים ולמבוגרים וגם למטיילים עצמאיים שרוצים לחוות בעצמם את המדינה כולה.

מה לעשות במונטנגרו

אירועים במונטנגרו

פסטיבל ריקוד המים- מוזיקת ג'אז

אמצע יולי

חגיגת אוכמניות

אמצע יולי

קרנבל החורף מסורתי

במהלך פברואר

פסטיבל יין

בתחילת יולי

כדאי לדעת על מונטנגרו

מזג אויר
התקופה הטובה ביותר לביקור במונטנגרו היא בין החודשים אפריל עד אוקטובר. בחודשים אלה מזג האוויר בשעות היום חמים ונעים ובערב עשוי להיות קריר לעיתים. בחודשים יולי ואוגוסט, שיא העונה, עשויות להיות הטמפרטורות גבוהות מאד בימים מסוימים, אך בהחלט סבירות. בחודשי החורף קר מאד במונטנגרו והטמפרטורות יורדות אל מתחת לאפס. באזורים ההרריים מושלג.
תחבורה
במונטנגרו ניתן להתנייד באמצעות מספר פתרונות תחבורה: באמצעות רכב שכור, באמצעות אוטובוסים שעוצרים במקומות שונים (אם כי תדירותם אינה גבוהה) וגם באמצעות רכבות, המחברות חלקים שונים בה למדינות אחרות באירופה.
הגעה
במונטנגרו ישנם שני שדות תעופה בינלאומיים: טיווט (Tivat) ופודגוריצה (Podgorica).  ניתן להגיע אליהם בטיסות ישירות או בטיסות עם עצירת ביניים, כשאפשרות אחרת היא לנחות בקרואטיה, בשדה התעופה של דוברובניק ומשם להגיע באמצעות רכב שכור ישירות למונטנגרו (נסיעה של חצי שעה בלבד).
כסף
החזרי מע"מ – המטבע המקובל במונטנגרו הוא אירו. מטיילים שביצעו רכישות שונות בה, יכולים לקבל על חלק מהרכישות החזר מע"מ. את הבקשה להחזר המע"מ יש להגיש בשדה התעופה בדלפק המטפל בכך ולא לשכוח לצרף לבקשה גם קבלות, המעידות על הרכישות שבוצעו. 
תשר – התשר המקובל במונטנגרו הינו בגובה של 10 אחוז. את התשר נותנים לספקי שירות לרוב, אם כי לא חובה. אפשר לתת אותו למלצרים, לנהגים הפרטיים או למדריכים.