החופשה שלך בברלין מתחילה כאן

טיסות לברלין

טיסות לברלין

מחפשים טיסות לברלין?

אם החלטתם לטוס לברלין אתם כנראה יודעים מה טוב בשבילכם. ברלין, בירת הצעירים, התרבות והאמנות החתרנית, היא גן עדן לחובבי אירופה הקלאסית בשילוב מגניבות וחדשנות בלתי מתפשרת. הרשויות שמו לעצמן שלושה יעדים עיקריים והן עומדות בהם בהצלחה - שימור המורשת הגרמנית המפוארת, הנצחת מאורעות מלחמת העולם השניה, והפיכת העיר לכר של יצירה, אמנות ותרבות. המלגות המוענקות לאמנים וליוצרים כדי שיוכלו להתפרנס מכישרונם ממגנטת אל העיר מאות אמנים מכל רחבי העולם, מה שהופך את העיר לאחד המקומות המעניינים ביותר לבקר בהם. חיי הלילה בעיר ידועים כחסרי מעצורים, אך ברלין מאפשרת גם לכל אחד ואחת את הבילוי המועדף עליו

טיסות לברלין עם קשרי תעופה

חברת קשרי תעופה פועלת בארץ החל משנת 1984 ומ-1993 כחברה ציבורית. החברה הוקמה מתוך שליחות להעניק את שירותי התיירות הטובים ביותר, הן בארץ והן בחו"ל. למעלה מ-30 שנה נהנים לקוחות קשרי תעופה מהשירות המקצועי, האדיב והאמין ביותר, ולראיה זכתה החברה בפרסים רבים בתחומים הנ"ל מטעם ענף התיירות בישראל. באמצעות חברות הבת שלה וקשריה הענפים בארץ ובעולם, מבטיחה קשרי תעופה את המחירים הנוחים והמבצעים המשתלמים ביותר, לכן אם החלטתם שאתם מחפשים טיסות לברלין- הגעתם למקום הנכון.

לא מצאתם בדיוק מה שחיפשתם? לא נורא, בשביל זה יש אותנו :)

השאירו לנו פרטים ונציג של קשרי תעופה ילווה אתכם שלב אחר שלב

כדאי לדעת על ברלין

מזג אויר

האקלים בברלין הינו לח וקריר וגשם יורד בכל חודשי השנה. בחודשי הקיץ, יוני-אוגוסט נעים מאוד ביום, סביב 24 מעלות, ולכן אלו החודשים המומלצים ביותר לבקר בעיר. חודשי האביב והסתיו הם חודשים טובים לטיול גם כן, למרות שצפוי להיות קר וגשום יותר.  החורף של ברלין קר מאוד, הטמפרטורות צונחות מתחת לאפס ולעיתים העיר מתכסה בשלג.
 

תחבורה

התחבורה בברלין נוחה וקלה לשימוש. לרשותכם רכבת עלית ותחתית, אוטובוסים ומוניות. השימוש בתחבורה הציבורית הוא גבוהה, בשל גודלה של העיר. התחבורה בברלין יעילה מאוד ותקח אתכם לכל נקודה בעיר. כמו כן, ניתן להשכיר רכב, אין זה מומלץ במיוחד, אלא אם מתכננים נסיעה מחוץ לעיר.

הגעה

לברלין וסביבתה שלושה שדות תעופה. בכל אחד מהשדות תוכלו להגיע ליעדכם באמצעות התחבורה הציבורית, מוניות או שאטלים. כמו כן, ישנה האפשרות של השכרת רכב בעמדות השונות.
 

כסף

החזרי מע"מ– החזרי מע"מ– המטבע בגרמניה הוא האירו. בגרמניה מוטל מע"מ בשיעור של כ- 19% על רוב המוצרים. ניתן לקבל החזר מס(כ- 10-15%) עבור מוצרים שרכשתם בסכום של למעלה מ- 25 אירו. עליכם לבקש במעמד הקנייה אישור מתאים ולהגישו במשרד המכס בשדה התעופה בעת עזיבתכם את המדינה.
תשר- בברלין נהוג לכלול את דמי השירות בחשבון ובכל זאת נהוג להשאיר תשר נוסף- עיגול הסכום או כ- 10%. כמו כן, מקובל להשאיר טיפ קטן לנותני שירות (נהגי מוניות, סבלים, חדרנים)