הרגע האחרון

הרגע האחרון

חפשו חופשה ברגע האחרון

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חפשו חופשה ברגע האחרון

נופש ברגע האחרון – משתלם מהרגע הראשון

נופש בחו"ל ברגע האחרון הוא נופש שנמכר במחיר מוזל ומשתלם במיוחד, בעשרות אחוזים פחות מהמחיר המקורי ולפעמים במחירים שיותר עונים להגדרה של ”גרושים". הסיבה למחיר הנמוך הוא רצון למכור מקומות אחרונים בטיסות לפני המראה, ובמלונות שמנסים לקבל כמה שיותר תפוסה בתאריכים ספציפיים. מי המרוויחים? אתם.
 
הואיל והרעיון של חופשה בחו"ל ברגע האחרון חל על לא מעט יעדים שישראלים אוהבים, אפשר להגיד שעם קצת ספונטניות תוכלו ממש לקבל את החופשה שרציתם במחיר מוזל, בין אם מדובר בנופש ברגע האחרון הכל כלול באחד מאיי יוון עם מלון חמישה כוכבים יוקרתי או חופשה אורבנית בערים קלאסיות כמו רומא.
 
הרגע האחרון מעולה לספונטניים שיכולים להתגמש וכאלו שרוצים לטוס ליעד כלשהו במחיר משתלם, ככה שיותר כסף יכול ללכת לאטרקציות. נופש ברגע האחרון לא מתאים לכולם. קיימת פחות יכולת לתמרן ולתכנן, מזג האוויר לא תמיד מיטיב עם הספונטניות ולפעמים לא יהיה מדובר ביעד חלומותיכם. אבל בעד המחיר, הזמינות והמלאי של מוצרי קשרי תעופה ברגע האחרון – מדובר על דרך זולה לשבור שגרה, לטוס להתרענן ולעשות סופ"ש באווירה קצת שונה.  
 
אז לשריין מראש את החדר המפנק במלון זה בהחלט חשוב, אך לפעמים סוד הקסם זה לקום בבוקר סופ"ש, להחליט שבא לכם לגוון – להיכנס לאתר קשרי תעופה ולבחור טיסה כמעט בחינם, או חופשה, ממגוון מוצרי הרגע האחרון שלנו. 
 
אתם עדיין פה?
נופש ברגע האחרון