החופשה שלך בתל אביב מתחילה כאן

המלונות שלך בתל אביב

* ניתן להזמין חדרים נוספים לאחר חיפוש ובחירת המלון.

טיסות לתל אביב

טיסות לתל אביב

טיסה מפריז לישראל

לא נחדש לכם כשנציין שהקשר בין ישראל וצרפת הוא קשר הדוק. עדות לקשר הקרוב הזה ניתן למצוא בדמות היכולת שלנו למצוא טיסות מפריז לישראל ומישראל לפריז היוצאות מדי יום, משך הטיסה הקצר (בין 4 ל-5 שעות) מאפשר לטוס מאחת לשניה אפילו באופן ספונטני. קווי התעופה הסדירים האלה שמופעלים על ידי חברות תעופה ישראליות וצרפתיות כמו אלעל ואייר פראנס מבטאים את הביקורים התכופים שמבצעים תושבי שתי המדינות, בעיקר בזכות הקהילה היהודית בצרפת שמרבה לבקר בארץ וישראלים רבים שטסים לחופשות קצרות בבירה האירופאית או כאלה שעובדים בה. לא משנה לאיזו קטגוריה אתם משתייכים קשרי תעופה מציעה לכם את שירותיה עם מגוון רחב של אפשרויות טיסה במחירים משתלמים ובחוויית קנייה מהירה ומאובטחת.
טיסות לניו יורק

תחב"צ והשכרת רכב

אמצעי תחבורה ציבורית מנתב"ג:

 


רכבת: אופציה נוחה ומועדפת על לא מעט מהמטיילים והישראלים שנוחתים בנתב"ג בעיקר לאלו שיעדם הסופי הוא אחד מערי המרכז. תחנת הרכבת נמצאת בכניסה לטרמינל 3 ומופעלת ע"י רכבת ישראל ממנה ניתן להגיע לכל חלקי הארץ בהם עוברת המסילה בין אם ללא החלפות כלל או עם החלפה אחת או יותר. למידע אודות לוחות הזמנים חייגו 03-5774000 או 5770* או באתר.

 


מוניות: מוניות יוצאות מנתב"ג לכל חלקי הארץ. תחנת מוניות מורשת ממוקמת בטרמינל 3 בקומת הקרקע לאורך היציאה משער 03. השירות פועל 24 שעות ביממה. שימו לב כי תשלום הנסיעה בהפעלת מונה בלבד, זאת בכדי למנוע עקיצות שאינן נדירות.

 


אוטובוס: 4 חברות אוטובוסים עיקריות פועלות בנת"ג – אגד, מטרופולין, קווים ואפיקים.

  • אגד: קו 5 - התחנה נמצאת במפלס 2 (קומת התחבורה הציבורית) בטרמינל 3. למידע מעודכן לגבי זמנים ותדירות היציאות ניתן לפנות למוקד הארצי בטל': 03-6948888 או 2800* או באתר.
  • מטרופולין: החברה מפעילה קו מנתב"ג לבאר שבע היוצא גם הוא ממפלס 2 בטרמינל 3. לקבלת מידע מעודכן חייגו 5900* או כנסו לאתר.
  • קווים: קו 445 – קו מנתב"ג לתל אביב. התחנה ממוקמת בטמינל 3, מפלס G, שער 01. למידע מעודכן חייגו 03-7732060 או 2060* או באתר.
  • אפיקים: קו 485 – קו מנתב"ג לירושלים. התחנה ממוקמת גם בטרמינל 3, מפלס G, שער 01. לקבלת מידע אודות זמני היציאות כנסו לאתר.
השכרת רכב בנתב"ג:
בנמל התעופה פועלות מספר חברות מוכרות להשכרת רכב. דלפקי החברות ממוקמים בגלריה מזרחית, קומה 1, טרמינל 3.

שאלות נפוצות

מה זמן הטיסה בין פריז לישראל?

משך הטיסה מפריז לתל אביב הינו בממוצע כ- 5 שעות.


כמה עולה טיסה מפריז לישראל?

מחירי כרטיסי הטיסה משתנים בהתאם למיקום המושבים (קלאס) וזמינותם, מחירי הדלק, היטל מיסים וכדומה ולכן אינם עומדים על מחיר קבוע. ניתן למצוא כרטיסים זולים שמחירם עומד על מאות בודדות של דולרים.


מה מרחק הטיסה בין פריז לישראל?

בטיסה מפריז לתל-אביב תחצו מרחק של 3,278 ק"מ.


אילו חברות תעופה טסות מפריז לישראל?

קווי התעופה מפריז לישראל מופעלים ע"י אל-על ומספר חברות תעופה נוספות כמו אייר פראנס, ארקיע, איזי-ג'ט ועוד.