החופשה שלך בברלין מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

החופשה שלך בברלין מתחילה כאן

חבילות לברלין

חבילות לברלין

חבילות נופש נבחרות לברלין

חבילות לברלין סוגרים בקשרי תעופה

כאן תוכלו "לתפור" את חבילת הנופש שלכם על פי טעמכם האישי ב-3 שלבים:
  • בוחרים במנוע החיפוש את התאריכים המבוקשים, בכחול מסומנים תאריכים של חבילות קשרי תעופה, תוכלו לבחור גם תאריכים אחרים
  • בוחרים את הטיסה המתאימה לכם
  • בוחרים את בית המלון שתרצו, ואורזים מזוודה
ביקור בברלין הוא חוויה מרתקת. בירת גרמניה היא אחת הערים המתוירות באירופה, וללא ספק המסקרנת שבהן.
כתיירים לא יחסר לכם מה לעשות בברלין. עשרות אתרים מסוגים שונים מחכים לכם.
ברלין מלאה במוזיאונים, גלריות שווקים, מסעדות ברים וסצנת חיי לילה מהמובילות באירופה.
טסים לברלין עם קשרי תעופה ונהנים מהשירות, האמינות והמקצועיות של למעלה מ-30 שנה ניסיון בענף! בקשרי תעופה תמצאו טיסות לברלין במחירים מפתיעים ובמבצעים בלעדיים.
חופשה בברלין
חופשה בברלין

כדאי לדעת על ברלין

מזג אויר

האקלים בברלין הינו לח וקריר וגשם יורד בכל חודשי השנה. בחודשי הקיץ, יוני-אוגוסט נעים מאוד ביום, סביב 24 מעלות, ולכן אלו החודשים המומלצים ביותר לבקר בעיר. חודשי האביב והסתיו הם חודשים טובים לטיול גם כן, למרות שצפוי להיות קר וגשום יותר.  החורף של ברלין קר מאוד, הטמפרטורות צונחות מתחת לאפס ולעיתים העיר מתכסה בשלג.
 

תחבורה

התחבורה בברלין נוחה וקלה לשימוש. לרשותכם רכבת עלית ותחתית, אוטובוסים ומוניות. השימוש בתחבורה הציבורית הוא גבוהה, בשל גודלה של העיר. התחבורה בברלין יעילה מאוד ותקח אתכם לכל נקודה בעיר. כמו כן, ניתן להשכיר רכב, אין זה מומלץ במיוחד, אלא אם מתכננים נסיעה מחוץ לעיר.

הגעה

לברלין וסביבתה שלושה שדות תעופה. בכל אחד מהשדות תוכלו להגיע ליעדכם באמצעות התחבורה הציבורית, מוניות או שאטלים. כמו כן, ישנה האפשרות של השכרת רכב בעמדות השונות.
 

כסף

החזרי מע"מ– החזרי מע"מ– המטבע בגרמניה הוא האירו. בגרמניה מוטל מע"מ בשיעור של כ- 19% על רוב המוצרים. ניתן לקבל החזר מס(כ- 10-15%) עבור מוצרים שרכשתם בסכום של למעלה מ- 25 אירו. עליכם לבקש במעמד הקנייה אישור מתאים ולהגישו במשרד המכס בשדה התעופה בעת עזיבתכם את המדינה.
תשר- בברלין נהוג לכלול את דמי השירות בחשבון ובכל זאת נהוג להשאיר תשר נוסף- עיגול הסכום או כ- 10%. כמו כן, מקובל להשאיר טיפ קטן לנותני שירות (נהגי מוניות, סבלים, חדרנים)