החופשה שלך בברלין מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

החופשה שלך בברלין מתחילה כאן

חיי לילה בברלין

חיי לילה בברלין

חיי לילה בברלין

  • מזג אוויר
    19°
  • מטבע מקומי
    יורו
  • שעה מקומית

BERGHAIN CLUB

BERGHAIN CLUB
מועדון הברגהיין נחשב לאחד המועדונים הידועים והמוצלחים בברלין. הוא ממוקם בתוך תחנת כוח ישנה שיכולה להכיל כ-1500 בליינים. הוא מורכב מחלל מרכזי בקומה הראשונה וחלל קטן יותר בקומה השנייה. המועדון מארח את מיטב הדי-ג'ייז העולמיים והמקומיים, שמנגנים בעיקר מוזיקת טכנו והאוס. המועדון נפתח בשעות הקטנות של הלילה והמסיבה בו נמשכת עד לאור הבוקר ואחריו. 
כתובת: Am Wriezener Bahnhof, Friedrichshain, berlin
 

WATERGATE CLUB

WATERGATE CLUB
המועדון שוכן על נהר השפרה בו ניתן לצפות מרחבת הריקודים, מה שהופך את המקום לאהוב במיוחד על תיירים המגיעים לברלין. אל המועדון מגיעים די-ג'ייז מכל העולם שמנגנים בעיקר מוזיקת טכנו. המועדון מתהדר בתורים ארוכים במיוחד בסופי השבוע וסלקציה קפדנית. כך שיהיה עליכם להתלבש בהתאם ולהתאזר בהרבה סבלנות בזמן ההמתנה להיכנס למועדון.
כתובת: Friedrichshain 49 , berlin

WEEKEND CLUB

WEEKEND CLUB
מועדון הוויקנד מפורסם בעיקר בזכות המיקום שלו על הבניין הסובייטי באלכסנדרפלאץ. המועדון ממוקם בקומות ה-12 וה-13 ומציע למבלים בו נוף פנורמי לעיר התוססת. המועדון מושך אליו את חובבי מוזיקת הטכנו והאוס שמחפשים מקום שיקי ליהנות בו מהז'אנר. בימי הקיץ נפתח בגג בר בו הבליינים נהנים ממשקה באוויר הפתוח. 
כתובת:  Alexanderstr.7, berlin
 

MEIN HAUS AM SEE

MEIN HAUS AM SEE
הבר המיוחד הזה, נמצא ברובע מיטה המרכזי. הוא פתוח 24/7 ואתם יכולים להגיע אליו בכל שעה של היום. הבר מעוצב בסגנון רטרו עם רהיטים משנות ה-70 וה-80. במהלך היום המקום פועל כבית קפה ומסעדה אך בשעות הלילה המוקדמות הקפה מוחלף בבירה ועולים לנגן די-ג'ייז מוזיקת טכנו והאוס. מומלץ להגיע למקום בתחילת היציאה ומשם להמשיך את הערב לאחד מהמועדונים שיש לעיר להציע.
כתובת: Brunnenstrasse 197/198, berlin