חופשות צעירים בחול

חופשות צעירים בחול

החופשה שלך מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חופשות צעירים עם קשרי תעופה

חבילות נופש במיוחד לצעירים עם קשרי תעופה

חופשות צעירים הן חופשות מיוחדות עם צרכים מעט שונים מאשר מה שמוכר לרובנו, יחד עם זאת החופשות הללו הן לא פחות מאשר גלגל הצלה בשגרה לעיתים משעממת. אנחנו בקשרי תעופה מבינים זאת, ואנחנו מציעים לצעירים חופשות התפורות בדיוק עבורם. המיקומים המרכזיים, החופים הזהובים, שפע הצעירים, המסיבות והופעות - ועוד המון הפתעות, אירועים ופינוקים - הופכים כל דיל, חבילת נופש, וטיול מסיבות - ללא פחות ממושלם. כל היעדים הכי חמים (זקינטוס, יורט דה מאר, בורגס, ואחרים), במגוון תאריכים ובמחירים מפתיעים - קליק כאן, תהיה התחלה מושלמת לחופשת הצעירים הבאה שלכם.
תוכלו להזמין טיול ישירות מאתר קשרי תעופה - ברכישה פשוטה ומאובטחת

מומלץ ביותר לרכוש פוליסת ביטוח בריאות כולל כיסוי קורונה אצל חברות הביטוח המוסמכות לכך 

 

לא מצאתם בדיוק מה שחיפשתם? לא נורא, בשביל זה יש אותנו :)

השאירו לנו פרטים ונציג של קשרי תעופה ילווה אתכם שלב אחר שלב. דברו איתנו!

הורים יקרים,

ברוכים הבאים לקשרי תעופה צעירים. לכבוד הוא לנו שילדיכם בחר בנו כדי לטוס לחופשת הצעירים. אנחנו כאן כדי לספק לכם, ההורים, את הביטחון, השקט והליווי גם כשילדכם בחו"ל.
 
מי אנחנו?
קבוצת "קשרי תעופה בע"מ" החלה פעילותה בשנת 1984 והפכה לחברה ציבורית בשנת 1993. קשרי תעופה וותיקה בענף התיירות ופועלת כקמעונאית המאפשרת לכל אחד ואחת לרכוש את החופשה המושלמת בעבורם– החל מטיסה ומלון וכלה בטיולים מאורגנים, שייט וחבילות ספורט. בחופשות הצעירים כלולות גם העברות עד לפתח המלון ונציגים אשר ילוו את ילדיכם לאורך כל החופשה. בית אחד – שמספק את כל הצרכים. קשרי תעופה זכתה מספר פעמים בפרסים שונים בענף כחברה מקצועית ואמינה.
 
מהי מחלקת קשרי תעופה צעירים?
בעקבות הביקוש ההולך וגדל בתחום הנופש לצעירים בשנים האחרונות, קשרי תעופה הקימה מחלקה שלמה המתמחה בחופשות לצעירים וזאת בכדי שנוכל להעניק לילדכם נופש ברמה הגבוהה ביותר!
 
אז מה אנחנו עושים בעצם?
ליווי מלא לילדיכם – החל משלב השיחה הראשונית, בה נציגינו עוזרים לילדיכם לבחור את החופשה המתאימה להם ועד החזרה לארץ.
אנחנו בקשרי תעופה צעירים משקיעים משאבים עצומים ועבודה רבה בכדי להביא את המוצר המושלם לבני הנוער ביעדי הנופש הטובים והמתאימים ביותר לגיליהם – מבחינת מחיר, אטרקציות, מלונות ומקומות בילוי – הכל נעשה על מנת להבטיח להם את ההנאה המשולמת!
 
ובמה עוד זה מתבטא?
נציגים שירות שהוכשרו ביעד, מחכים לילדיכם בכל יעד ומלווים אותם החל מהרישום במלון, הכניסה לאטרקציות ולמסיבות האיכותיות ביותר, עזרה והמלצות למסעדות ואפילו בנתינת הנחות בכל מקום אליו יגיעו.
צמידי הנחות, שירות 24/7 ושירות VIPהם רק חלק מרשימה ארוכה של סטנדרטים גבוהים שמציבה מחלקת קשרי תעופה צעירים.
 
ולכם ההורים? מה הכי חשוב?
החלק החשוב ביותר עבורכם – הוא הקשר שלכם עם נציג שירות בוגר ומוביל שנמצא ביעד. אנו מספקים לכם את הטלפון האישי של הנציג ביעד אליו בחר ילדיכם לטוס ולנפוש. אותו נציג ילווה את ילדיכם עד ליום חזרתו הביתה.
אנו שמחים ומודים על שבחרתם עם ילדיכם את החופשה המושלמת עם קשרי תעופה צעירים.
חלק בלתי נפרד מקשרי תעופה צעירים הוא לתת לכם, ההורים, "לנפוש" בראש שקט כאשר ילדיכם נמצא איתנו – בחו"ל.
 
  למה לסגור דווקא דרכינו?
  • אמינות– קשרי תעופה הינה חברה ציבורית וותיקה הפועלת בתחום התיירות משנת 1984. קשרי תעופה גרפה מספר פרסים לאורך השנים בענף על היותה חברה מקצועית ואמינה.
  • קשרי תעופה הינה חברת התיירות הראשונה בארץ שהקימה את ענף תיירות הצעירים לחו"ל ע"י הקמת מחלקה ייעודית המתמחה בהפקות אירועים ונופש בחו"ל.
  • לקשרי תעופה צעירים מגוון רחב של יעדים המתאימים לכל כיס וסוג חוויה.
  • קשרי תעופה בהיותה החברה הראשונה שפתחה מוצר מיועד לצעירים בלבד, השיגה יתרון על פני חברות אחרות בעבודה עם בתי המלון המרכזיים ביותר בכל יעד. זהו יתרון גדול עבור הצעירים המעוניינים לצאת לחופשה וליהנות מיעדי הקיץ החמים מבלי להוציא סכומים גדולים על אמצעי תחבורה למרכזי הבילויים בכל יום. 
  • רצינות, אחריות ושקט נפשי- בכל יעד נמצאים עשרות
נציגים ישראליים שגרים ביעד במהלך חודשי הקיץ ומכירים כל פרט בו – החל ממסעדות מומלצות ועד למרפאות מקומיות. תכלית עבודתם של הנציגים מתחילה ונגמרת בלתת לכם את השקט וההנאה המרבית לילדיכם מהחופשה לה ציפו. ככה אנחנו ישנים טוב, וכך גם אתם ההורים תוכלו לישון.

אז מה עליי לעשות כהורה כדי לשמור על בטחון ילדיי במהלך החופשה?
כאמור נציגי השירות שלנו יתמכו ויעזרו לילדיכם בכל דבר החל מקליטתם בשדה התעופה לאחר הנחיתה ביעד, בהעברה אל בית המלון ובצ'ק אין, יעזרו מול המקומיים מבחינת שפה, המלצות ועוד.
חשוב! בכל יעד, כמו בארץ, קיימים חוקים האוסרים על קטינים (מתחת לגיל 18) שימוש בחומרים אסורים כגון סמים, אלכוהול, סיגריות וכו'.
נציגי השירות שלנו ביעדים יסבירו לצעירים את החוקים ויבקשו מהם שלא לצרוך מה שאסור וידרשו מהם לכבד את המקומיים ואת התיירים האחרים ביעד. יחד עם זאת, הם אינם יכולים לאכוף בפועל את הכללים ואת החוק מול הילדים. אי לכך, נדרשת עזרתכם ההורים בהסברה והכוונה עוד טרם היציאה לחופשה בדגש על שתייה מופרזת, שימוש בסמים ובאמצעי תחבורה לא בטיחותיים.
חשוב להבהיר שהטיול אליו ילדיכם וחבריהם יוצאים הינו חופשה פרטית ולא כחלק מטיול מאורגן ולכן בסופו של יום הילדים חייבים לגלות אחריות אישית וערנות.
 
מה אתם מקבלים מאיתנו ביעד?
  • מלון מרכזי ממבחר בתי המלון המרכזיים שלנו בכל יעד.
  • העברות מסודרות אשר ייקחו אתכם משדה התעופה למלון וחזרה בסוף החופשה.
  • נציגים ישראלים מנוסים שהוסמכו ביעד שמחכים לכם בכל יעד ומלווים אתכם החל מהרישום במלון, הכניסה לאטרקציות ולמסיבות האיכותיות ביותר, עזרה והמלצות למסעדות ואפילו הנחות בכל מקום אליו תגיעו.
  • צמידי הנחות, שירות 24/7, שירות VIP, דיג'יים מובילים מהארץ ומהעולם, הופעות של אמנים מובילים, מסיבות נושא ועוד.
חשוב להבהיר- כל הטיולים ,מסיבות,מועדונים וכל יתר האטרקציות ביעדים נמכרות ומתופעלות על ידי ספקים מקומיים בלבד. אין לקשרי תעופה צד או יכולת להשפיע על הנעשה באירועים ו/או על מחירי האירועים/אטרקציות - וכל תשלום להשתתפות באירועים יימסר רק לספקים בחו"ל ישירות .