החופשה שלך בניו יורק מתחילה כאן

הוסף יעד

טיסות לניו יורק

טיסות לניו יורק

מחפשים טיסות לניו יורק?

החלטתם לטוס לניו יורק? אנחנו בקשרי תעופה נשמח לעזור לכם למצוא את הטיסה והנופש המתאימים לכם ביותר במחרים האטרקטיביים ביותר והשירות האישי והמקצועי ביותר
לבד, עם בן זוג, עם החברים או המשפחה - אצלנו בקשרי תעופה תמצאו מבצעים ומחירים בלעדיים לטיסות לניו יורק וחזרה ללא תחרות. בנוסף, אנו מציעים חבילות מגוונות ליעדים שונים בארצות הברית, קנדה ומרכז אמריקה הכוללות טיסות, בתי מלון וטיולים מודרכים בעברית.

כדאי לדעת על ניו יורק


מזג אויר

חודשי הקיץ בניו יורק הינם חמים מאוד עם טמפרטורות גבוהות, בעיקר בחודשי יולי ואוגוסט. בחורף עד תחילת האביב קר מאוד. הטמפרטורות יורדות ושלג מכסה את העיר.הזמן המומלץ ביותר לבקר בניו יורק הוא בחודשי יוני-ספטמבר. בחודשים אלו תוכלו להינות ממזג אוויר נעים עם טמפרטורה ממוצעת. בממוצע, חודש יולי הוא החודש החם ביותר וחודש ינואר הוא הקר ביותר.
 

תחבורה

ניו יורק הינה עיר מצוינת להליכה רגלית וזוהי גם הדרך הטובה ביותר להכיר את שכונותיה. כמובן שלפעמים תצטרכו להגיע למקומות רחוקים יותר, בשביל זה ישנה האפשרויות הנהדרות של הרכבת התחתית, אוטובוסים ומוניות. לנסיעה בתחבורה הציבורית של ניו יורק תוכלו לרכוש כרטיסים משולבים אשר יעניקו לכם גישה נוחה לנסיעה לכל פינה בעיר. כמו כן, התחבורה מונגשת לאנשים עם מוגבלויות. הדרך הנוחה והמהירה היא כמובן המוניות הצהובות והזריזות של ניו יורק. אם תרצו להתנייד באמצעות רכב פרטי מפות גוגל יעזרו לכם לנווט את דרככם בקלות. תחבורה נוספת כגון ספינות שייט, אופניים ואפילו מסוקים הן דרכים נפלאות להסתובב בעיר.

הגעה

לישראלים מוצעות כיום שפע של טיסות לניו יורק לאורך כל השנה. לניו יורק שלושה שדות תעופה בינלאומיים, שדה התעופה ע"ש קנדי  J. F. Kennedyהינו הגדול מבניהם. הדרכים להגיע משדה התעופה למרכז העיר הן באמצעות שירותי המוניות, רכבת "איירטריין" הפועלת 24 שעות ביממה ועוברת בכל הטרמינלים של "קנדי", אוטובוסים, שאטלים או רכבים שכורים.
 

כסף

החזרי מע"מ– המטבע בניו יורק הוא הדולק האמריקאי. גובה המס בניו יורק בדרך כלל נע סביב  תשעה אחוזים מסכום המוצר וכדאי לדעת שהמחירים מוצגים ללא המס. ישנם מוצרים רבים הפטורים ממס, כגון מוצרי מזון שונים, טיטולים, עיתונים ומגזינים, שירותים וטרינריים ועוד. בגדים ונעליים תחת 110 דולר גם הם פטורים ממס. בארה"ב לא ניתן לתבוע החזרי מס בעת עזיבת המדינה.
תשר-  התשר המקובל במסעדות ניו יורק הינו כ 10-15 אחוז. נהוג גם להשאיר טיפ קטן לנהגי מוניות, נערי מעליות וחדרנים, אך זה לגמרי לא חובה.