החופשה שלך בארצות הברית מתחילה כאן

טיסות לארצות הברית

טיסות לארהב

בחודש ספטמבר 2023 אזרחי ישראל התבשרו על חדשות טובות כאשר המשרד לביטחון לאומי ומשרד החוץ של ארה"ב הכריזו על הצטרפותה של ישראל לרשימת המדינות הנמצאות בתוכנית לפטור מוויזה. 
 

ברשימה זו נמצאות כ-40 מדינות אשר לתושביהן האפשרות להיכנס לארה"ב ללא צורך בהנפקת ויזה, וזאת למטרות תיירות ו/או עסקים בלבד ולתקופה מוגדרת ומוגבלת. אז האם אפשר פשוט לרכוש כרטיס טיסה? לא כל כך מהר, אנו עדיין נדרשים לעבור תהליך הדורש עמידה במספר תנאים, אך זהו תהליך די פשוט וקצר.
מי זכאי לפטור מוויזה לארה"ב?

הפטור ניתן לבעלי דרכון ביומטרי בלבד!
מי לא יכול לקבל את הפטור מוויזה?

  כל מי שקיבל סירוב לוויזה בעבר לא יוכל ליהנות מהאישור לפטור מוויזה.

חשוב לציין, אם קיבלתם סירוב מסיבה טכנית (תמונה לא טובה, שגיאה במילוי טפסים וכו') סיכוי גבוה שכן תוכלו לקבל אישור באמצעות ESTA (Electronic System for Travel Authorization).

דגל ארצות הברית

תהליך קבלת הפטור מוויזה לארה"ב


איך מגישים בקשה לפטור מוויזה לארה"ב?

יש להגיש בקשה באמצעות מילוי טופס מקוון ESTA בעלות $21.
תוך כמה זמן מקבלים פטור מוויזה לארה"ב?

תשובה על אישור הבקשה תתקבל עד 72 שעות מרגע שליחתה.
לכמה זמן הפטור תקף?

האישור תקף לתקופת זמן השווה לשנתיים.
כמה זמן אפשר לשהות בארה"ב עם פטור מוויזה?

האישור ניתן לתקופה של 90 ימים (3 חודשים) ללא אפשרות להארכה.
אני רוצה לשהות תקופה ארוכה מ-3 חודשים. מה עושים?

מי שרוצה לקבל אישור שהייה ארוך יותר של עד 6 חודשים יוכל להנפיק וויזה המעניקה את האפשרות לבקש הארכת שהות ביעד, מחזיקי ויזה גם נהנים מתוקף ארוך יותר משמעותית של 10 שנים (לעומת שנתיים עם הפטור). תוכלו להגיש בקשה לוויזה לפי הוראות השגרירות האמריקאית.לסיכום, הפטור מוויזה יקל על מאות אלפי ישראלים שחולמים לבקר בארץ האפשרויות הבלתי נגמרות מאחר וכבר אין צורך לשלם יותר מדי, ואין צורך להמתין חודשים לתור ולהגיע עד לשגרירות.רוצים להזמין טיסה? תוכלו להזמין ישירות אצלנו באתר במנוע החיפוש בראש העמוד!חופשה נעימה.
 

טיסות ליעדים נוספים לארצות הברית