החופשה שלך בבוקרשט מתחילה כאן
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
* מחיר חבילות טוס וסע הן לחבילה זוגית.
החופשה שלך בבוקרשט מתחילה כאן
הוסף יעד
החופשה שלך בבוקרשט מתחילה כאן

חבילות נופש בבוקרשט

חבילות נופש בבוקרשט

מה לעשות בבוקרשט

חבילות נופש ודילים לבוקרשט
כאשר התיירות במזרח אירופה נעשית יותר ויותר פופולרית, בוקרשט, בירת רומניה, הופכת ליעד תיירותי מושך ומעניין. ההיסטוריה המקומית המיוחדת מוסיפה גם היא קסם לעיר.
הזמן הטוב ביותר לבקר בעיר הוא באביב או בסתיו. הפארקים בעיר, עמוסי עצים ושדרות ציוריות, מוסיפים אלמנט של אלגנטיות ותחכום לעיר. בבוקרשט יש מספר גלריות לאומנות, מוזיאונים, קתדרות ואתרים תרבותיים ואדריכליים שמאפשרים למבקרים להבין את יופיו וערכו של המקום. 
הזמינו חבילות לבוקרשט ישירות מהאתר בממשק המאובטח והפשוט להפעלה שלנו. 

כדאי לדעת על בוקרשט

מזג אויר
מזג האוויר בבוקרשט בחודשי הקיץ נעים מאד ובחורף יכול להיות קר במיוחד וגם מושלג. עונות המעבר פחות יציבות, מבחינת מזג אוויר, ובדרך כלל גם גשומות. מכיוון שהיא ערוכה לכל מזג אוויר, נוח ונעים להסתובב בה בכל עונה ולגלות את השפע שהיא מציעה. בבוקרשט אפשר לטייל בחודשים קרים וגשומים ויש לא מעט מקומות סגורים ומחממים שניתן להסתתר בהם אם רוצים. בקיץ היא עמוסה במבקרים, המשלבים פעמים רבות ביקור בה לצד ביקור ביעדים נוספים במדינה. 
 
תחבורה
יש בבוקרשט, כמו בערים גדולות נוספות בעולם, תחנת רכבת מרכזית גדולה, שממנה ניתן לצאת ליעדים שונים ברחבי המדינה. בתוך העיר אפשר להיעזר באוטובוסים ציבוריים, בחשמלית וגם ברכבת תחתית. כל אלה פועלים כמעט לאורך כל שעות היום, מהשעה 05:00 לפנות בוקר ועד 23:00 בלילה.
הגעה
שדה התעופה של בוקרשט Aeropotul International Henri Coandaהוא שדה התעופה הראשי של רומניה והוא נמצא במרחק של 16.5 ק"מ ממרכז העיר. ניתן להגיע ממנו ישירות לבוקרשט באמצעות אוטובוסים ישירים, היוצאים ממנו לאורך כל שעות היום (קווים 780 ו-783), ניתן להיעזר במוניות וגם ברכבת אקספרס – CFR. המעוניינים בטיסות פנים בתוך המדינה, יוכלו להשתמש בשדה התעופה Banesa, שנמצא במרחק של 8.5 ממרכז בוקרשט.
כסף
החזרי מע"מ – המטבע המקובל בבוקרשט הוא אירו ושיעור המע"מ עומד על 20 אחוזים. על מוצרים מסוימים הוא 9 אחוזים ועל אחרים 5 אחוזים. ניתן לקבל החזר מע"מ עבור קניות שבוצעו בעיר מסכום של 175 אירו ומעלה. את ההחזר אפשר לקבל ישירות בשדה התעופה. חשוב לשמור את הקבלות המעידות על הרכישה.
תשר – התשר המקובל בבוקרשט הוא 10 אחוז, אם כי הוא איננו בגדר חובה. את התשר נותנים לרוב לספקי שירות כמו נהגים פרטיים, או מדריכים וכן במסעדות ובבתי קפה.