החופשה שלך באתונה מתחילה כאן

החופשה שלך באתונה מתחילה כאן
הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
חפש מלונות באתונה
החופשה שלך באתונה מתחילה כאן
הצג רשימת יעדים לבחירה
חפש טיסה ומלון לאתונה

טיסות לאתונה

טיסות לאתונה

טיסות ליעדים נוספים ביוון

טיסות לאתונה

אתונה היא עיר הבירה של יוון ומשלבת אלמנטים של עבר, הווה ועתיד. העיר מציעה שלל אטרקציות ואתרים היסטוריים, מסעדות מסורתיות וטרנדיות המגישות אוכל יווני אותנטי וגורמה עכשווי והיא מושלמת לחופשה איכותית וקצרה, במרחק קפיצה עם מלונות המתאימים לכל סוג נופש באתונה כולל חופשה למי שמטייל עם ילדים ומשפחות. טיסות ישירות לאתונה אורכות כשעתיים בממוצע, ונוחתות בשדה התעופה הלאומי של אתונה -Athens International Airport Eleftherios Venizelos, שממוקם בסמוך לאתונה.
טיסות לאתונה עם קשרי תעופה
 
קשרי תעופה משווקת מגוון חופשות לאתונה וטיולים מאורגנים לאתונה בטיסות ישירות עם מגוון חברות תעופה ישראליות ובינלאומיות מובילות כמו אל-על וישראייר, ראיין אייר (RyanAir) האירית, טורקיש איירליינס (Turkish Airlines) הטורקית, אגיאן איירליינס (Aegean Airlines) הלא היא חברת התעופה הלאומית של יוון ועוד. בקשרי תעופה תוכלו למצוא טיסות ישירות לאתונה בכל תאריך ובמגוון מחירים אטרקטיביים, אז למה אתם מחכים?
קשרי תעופה מציעה טיסות ליוון, ישירות וקצרות למגוון רחב של יעדים ביוון לחופשה מושלמת, הכוללים את האיים כרתיםקרפטוססנטורינילפקדהקורפוזקינטוס ,מיקונוס וגם בפעם הראשונה טיסה ישירה אל חצי האי פיליון וכן לאתונה וסלוניקי
 

דרכי הגעה משדה התעופה למרכז העיר אתונה:

מטרו – המטרו של אתונה היא אופציה נהדרת לנוחתים הטריים באתונה. קו מס' 3 מחבר את שדה התעופה הלאומי למרכז העיר, ויוצא בכל חצי שעה, 7 ימים בשבוע, מ-6:30 בבוקר עד 11:30 בערב. תחנת המטרו של מרכז העיר נקראת Syntagma Station, ונמשכת 40 דק'.

 

אוטובוסים – משדה התעופה יוצאים מספר קווי אוטובוס שמחברים אותכם לאתונה וסביבתה, ויעדים נוספים כמו פיראוס. האוטובוסים יוצאים 7 ימים בשבוע לאורך כל שעות היממה. את הכרטיסים לאוטובוסים תוכלו לרכוש בדוכן המודיעין הממוקם בין יציאות 4 ו-5 באולם הטיסות הנכנסות. קו האוטובוס שמגיע למרכז אתונה הוא X95, ואילו 96Xמגיע לעיירת הנמל פיראוס.

 

מוניות -  אלו הרוצים לשכור מונית יוכלו להגיע ליציאה מס' 3. עלות המוניות למרכז העיר עולות 35€ מ5:00 בבוקר עד חצות, ו50€ מחצות ועד 05:00 בבוקר.

מה לעשות באתונה