החופשה שלך באתונה מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

החופשה שלך באתונה מתחילה כאן

החופשה שלך באתונה מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה

חפש מלונות באתונה

חפש טיסה ומלון לאתונה

אטרקציות באתונה

אטרקציות באתונה

אטרקציות באתונה

  • מזג אוויר
    30°
  • מטבע מקומי
    יורו
  • שעה מקומית

גבעת האקרופוליס 

גבעת האקרופוליס באתונה
זוהי אולי אחת האטרקציות הבולטות ביותר באתונה, זו המושכת אליה המונים לאורך כל השנה. על הגבעה הזו ישנו מתחם של מספר אתרים מיוחדים, המספרים את סיפורה של העיר ושל יוון העתיקה. מדובר באתר ארכיאולוגי, הכולל שרידים בני אלפי שנים. כמו אלה של: הפרתנון, שהוא מקדש יווני שנבנה במאה ה-5 לפני הספירה, תיאטרון דיוניסוס, מקדש אתנה, מקדש אתרמיס ועוד. למרגלותיה של הגבעה נמצא מוזיאון מרתק, מוזיאון האקרופוליס החדש, שנפתח בשנת 2009, מציג למבקרים בו בבניין החדש שבו הוא נמצא, ממצאים ארכיאולוגיים רבים, שהתגלו לאורך השנים באתרי החפירות. כדאי מאד להצטרף לאחר הסיורים הנערכים במוזיאון. 

המוזיאון הלאומי לארכיאולוגיה 

המוזיאון הלאומי לארכיאולוגה באתונה
National Archeological Museum – הוא נחשב לאחד המוזיאונים הטובים ביותר בעולם בתחום הארכיאולוגיה ולא בכדי. הוא מציג למבקרים בו אוספי עתיקות מרשימים ביופיים, הכוללים תכשיטים בני מאות שנים, כלי חרס, פסלים ועוד. הוא פתוח למבקרים לאורך כל השבוע ואפשר להגיע אליו ישירות באמצעות הרכבת התחתית, שתחנותיה פזורות ברחבי העיר. 
 
 

האגורה העתיקה 

האגורה העתיקה באתונה
Ancient Agora – כאן מדובר באתר שהוא בגדר חובה ולו כדי ללמוד על ההיסטוריה העתיקה והכל כך מיוחדת של יוון וגם לפגוש מקרוב ממצאים ארכיאולוגיים מרהיבים. האגורה העתיקה, שנמצאת במרכז העיר, היתה בעבר מרכז חשוב מאד למקומיים, מוקד תרבותי, חברתי וגם פוליטי. במקום זה ממש הגה סוקרטס (פילוסוף יווני חשוב) את משנתו ובו גם אפשר למצוא מקדשים עוד משנת 44 לפני הספירה, כנסיה עתיקה מהמאה ה-11 ועוד. מומלץ מאד שלא לפספס את המוזיאון שבמתחם, היכן שניתן לראות מקרוב ממצאים שנאספו לאורך השנים. המקום פתוח לאורך כל השבוע, למעט יום שני, מהשעה 08:30 בבוקר ועד 15:00 אחר הצהריים. 
 

הגנים הלאומיים 

הגנים הלאומיים באתנה
הם נמצאים בסמוך לבניין הפרלמנט ורק בשנת 1973 עברו לרשות הממשלה. למרות שנדמה שאיבדו מיופיים ומהזוהר שאפיין אותם בשנים עברו, הם מהווים מקום נהדר לברוח אליו כשמחפשים שקט ושלווה בעיר הגדולה. בעת הסיור בגנים אפשר לפגוש פסלים של אמנים שונים, פסיפסים עתיקים, מרכז תרבות, מוזיאון בוטני וגם גן חיות. הגנים פתוחים למבקרים מהזריחה ועד השקיעה. 
 

אטרקציות באתונה

אטרקציות באתונה

מה לעשות באתונה