החופשה שלך בלאס וגאס מתחילה כאן

טיסות ללאס וגאס

טיסות ללאס וגאס

טיסות לעוד יעדים בארה"ב

טיסות ללאס וגאס

לאס וגאס נחשבת לאחד היעדים החמים בארה"ב, ולא בכדי. מדובר בעיר תוססת המציעה מגוון עצום של אטרקציות, חיי לילה תוססים, מסעדות מעולות, מלונות פאר, בתי קזינו וכן הופעות חיות של מיטב האמנים אשר מגיעים להופיע באופן קבוע במלונות הגדולים. באמצעות עמוד הטיסות לארה"ב תוכלו להזמין כרטיס טיסה ממגוון יעדים בארה"ב – וכמובן לוגאס.
טיסות ללאס וגאס

חופשה בזמן קורונה בארה"ב

מאז פרוץ מגפת הקורונה ארה"ב נוקטת במדיניות קשה מאוד שנועדה להפחית את קצב ההדבקה. על מנת להתמודד עם המגפה, מסרבת ארה"ב להכניס לגבולותיה מבוגרים שלא התחסנו, אולם ילדים ובני נוער יכולים להיכנס במידה והם מבצעים בדיקה אחת לפני ההגעה, כאשר חלק מהמדינות דורשות בידוד של שבוע, אולם אם מדובר בילדים שהחלימו מקורונה אפשר לקבל פטור מבידוד במידה וקיים תיעוד מתאים.

 זאת ועוד, נוסעים שהתחסנו נדרשים לבצע בדיקת קורונה יום לפני הטיסה וכן נדרשים להצגה של תעודת מתחסן אותה ניתן להנפיק דרך האתר הרשמי של משרד הבריאות. שימו לב כי ארה"ב מקבלת רק מחוסנים שהתחסנו עם החיסונים של חברות מודרנה ופייזר, ואיננה מקבלת אזרחים זרים שהתחסנו עם החיסון הרוסי ספוטניק. 

ע"פ ההנחיות של איגוד הבריאות האמריקאי, מחלימים מקורונה נדרשים בארה"ב להתחסן ועל כן מי שלא התחסן לאחר שהחלים אינו יכול להיכנס. במידה ולא התחסנתם בעקבות סיבה רפואית, נדרש לבצע בדיקת קורונה לפני הטיסה במדינת נבדה יש לבצע בדיקת קורונה נוספת – בפרק זמן של בין שלושה עד חמישה ימים לאחר ההגעה, בייחוד אם מדובר במדינות אשר הוגדרו כמדינות אדומות

שימו לב כי ההנחיות משתנות בהתאם להתפרצות המגפה, ועל כן דרך האתר של מחלקת הבריאות של נבדה ניתן לקבל פרטים נוספים, גם לגבי מדיניות הבידוד.

טיסות ליעדים נוספים בארצות הברית

צרו קשר