טיסות ברגע האחרון

טיסות ברגע האחרון

לא מצאתם את היעד שרציתם? חפשו כאן!

טיסות הרגע האחרון להמשך השבוע

טסים ברגע האחרון

טיסות ברגע האחרון הן טיסות שעלות כרטיסי הטיסה שלהן זולה, כך שניתן ליהנות ממחירים נמוכים משמעותית מבדרך כלל. טווחי היציאות של טיסות ברגע האחרון נעות ממש מאותו היום בו תחפשו טיסה ועד שבוע קדימה (לפעמים אפילו רחוק יותר), כמובן שישנה תלות בדילים שספקי התיירות אצלם תעשו את החיפוש מציעים. על מנת שתוכלו ליהנות מטיסות אלה עליכם פשוט לקבל החלטה ספונטנית ולצאת לחופשה במחיר משתלם.
 

כן, זה מתאים לכולם

אין מושב במטוס שאוהב להישאר ריק. לכן, טיסות ברגע האחרון מאפשרות לכם לטוס למגוון יעדים במחיר משתלם. בין אם מדובר באיי יוון, יעדים נוספים במזרח התיכון כמו סיציליה ומלטה ויעדי אירופה כמו רומא ופראג, תהיו בטוחים שהמגוון קיים - והמחירים משתלמים. מתי? אם קיבלתם החלטה מהיום למחר – מחכה לכם טיסה. אם קיבלתם החלטה ביום ראשון להעביר את הסופ"ש הקרוב בחו"ל, גם למועד הזה תהיה לכם טיסה במחיר משתלם במיוחד.
 
 

לא צריך לעצור

כמו שכבר אמרנו, טיסות ברגע האחרון מתאפשרות בזכות מקום שעדיין ניתן לקנות זמן קצר לפני מועד ההמראה. לכן, טיסות זולות ברגע האחרון יכולות להיות טיסות עם קונקשיין (עצירה ביעד ביניים), אך לרוב תוכלו ליהנות מטיסות ישירות וקצרות, בשעות נוחות ליעד המבוקש עליכם. 
קליק ואתם על המטוס

קשרי תעופה משווקת מגוון טיסות ברגע האחרון לאירופה הקלאסית, איי יוון ויעדי איטליה במחירים משתלמים ובמועדים שמתאימים בדיוק למה שאתם מחפשים. הזמינו עכשיו את הטיסה הזולה הבאה שלכם עם קשרי תעופה!חופשה ברגע האחרון. בתמונה: האקרופוליס באתונה עם זיקוקין בשמיים