החופשה שלך בארץ מתחילה כאן

טיסות לתל אביב

טיסות לתל אביב

טיסה מלוס אנג'לס

מחפשים טיסה לישראל מלוס אנג'לס ? הגעתם למקום הנכון. לא משנה מה הסיבה בגינה אתם מחפשים טיסות לוס אנג'לס לישראל, בין אם זה כי אתם חוזרים מחופשה ארוכה בארה"ב, חוזרים לחופשת מולדת, ביקור קצר או לרגל עסקים בקשרי-תעופה תוכלו למצוא את הטיסה המשתלמת ביותר עבורכם שכן אנו יודעים להציע מגוון תאריכים גמישים במחירים אטרקטיביים. את הטיסה לכיוון אחד או הלוך ושוב תוכלו לרכוש בצורה מאובטחת בחוויית קנייה נוחה ומהירה ולהיות בראש שקט שבקרוב תגיעו לנתב"ג. טיסות לישראל מלוס אנג'לס יוצאות מדי יום, אורכות כ-13.5 שעות ומופעלות בקו סדיר ע"י מספר חברות תעופה מוכרות כמו אל-על, דלתא, יונייטד ועוד. 
טיסות לניו יורק

תחב"צ והשכרת רכב

אמצעי תחבורה ציבורית מנתב"ג:

 


רכבת: אופציה נוחה ומועדפת על לא מעט מהמטיילים והישראלים שנוחתים בנתב"ג בעיקר לאלו שיעדם הסופי הוא אחד מערי המרכז. תחנת הרכבת נמצאת בכניסה לטרמינל 3 ומופעלת ע"י רכבת ישראל ממנה ניתן להגיע לכל חלקי הארץ בהם עוברת המסילה בין אם ללא החלפות כלל או עם החלפה אחת או יותר. למידע אודות לוחות הזמנים חייגו 03-5774000 או 5770* או באתר.

 


מוניות: מוניות יוצאות מנתב"ג לכל חלקי הארץ. תחנת מוניות מורשת ממוקמת בטרמינל 3 בקומת הקרקע לאורך היציאה משער 03. השירות פועל 24 שעות ביממה. שימו לב כי תשלום הנסיעה בהפעלת מונה בלבד, זאת בכדי למנוע עקיצות שאינן נדירות.

 


אוטובוס: 4 חברות אוטובוסים עיקריות פועלות בנת"ג – אגד, מטרופולין, קווים ואפיקים.

  • אגד: קו 5 - התחנה נמצאת במפלס 2 (קומת התחבורה הציבורית) בטרמינל 3. למידע מעודכן לגבי זמנים ותדירות היציאות ניתן לפנות למוקד הארצי בטל': 03-6948888 או 2800* או באתר.
  • מטרופולין: החברה מפעילה קו מנתב"ג לבאר שבע היוצא גם הוא ממפלס 2 בטרמינל 3. לקבלת מידע מעודכן חייגו 5900* או כנסו לאתר.
  • קווים: קו 445 – קו מנתב"ג לתל אביב. התחנה ממוקמת בטמינל 3, מפלס G, שער 01. למידע מעודכן חייגו 03-7732060 או 2060* או באתר.
  • אפיקים: קו 485 – קו מנתב"ג לירושלים. התחנה ממוקמת גם בטרמינל 3, מפלס G, שער 01. לקבלת מידע אודות זמני היציאות כנסו לאתר.
השכרת רכב בנתב"ג:
בנמל התעופה פועלות מספר חברות מוכרות להשכרת רכב. דלפקי החברות ממוקמים בגלריה מזרחית, קומה 1, טרמינל 3.

שאלות נפוצות

מה זמן הטיסה בין לוס אנג'לס לישראל?

משך הטיסה מלוס אנג'לס לתל אביב הינו בממוצע כ- 14שעות


כמה עולה טיסה מלוס אנג'לס לישראל?

מחירי כרטיסי הטיסה משתנים בהתאם למיקום המושבים (קלאס) וזמינותם, מחירי הדלק, היטל מיסים וכדומה ולכן אינם עומדים על מחיר קבוע. ניתן למצוא כרטיסים זולים שמחירם מאות דולרים בודדים, לעומת כרטיסים יקרים יותר שיכולים להגיע גם לאלף דולר ויותר.


מה מרחק הטיסה בין לוס אנג'לס לישראל?

בטיסה מלוס אנג'לס לתל-אביב תחצו מרחק של כ-12,000 ק"מ.


איזה חברות תעופה טסות מלוס אנג'לס לישראל?

קווי התעופה מלוס אנג'לס לישראל מופעלים ע"י אל-על ומספר חברות תעופה אמריקאיות נוספות כמו דלתא ויונייטד.