החופשה שלך במונטנגרו מתחילה כאן
הוסף יעד
החופשה שלך במונטנגרו מתחילה כאן
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
* מחיר חבילות טוס וסע הן לחבילה זוגית.
החופשה שלך במונטנגרו מתחילה כאן

טיסות למונטנגרו

טיסות למונטנגרו

מה לעשות במונטנגרו

כדאי לדעת על מונטנגרו

מזג אויר
התקופה הטובה ביותר לביקור במונטנגרו היא בין החודשים אפריל עד אוקטובר. בחודשים אלה מזג האוויר בשעות היום חמים ונעים ובערב עשוי להיות קריר לעיתים. בחודשים יולי ואוגוסט, שיא העונה, עשויות להיות הטמפרטורות גבוהות מאד בימים מסוימים, אך בהחלט סבירות. בחודשי החורף קר מאד במונטנגרו והטמפרטורות יורדות אל מתחת לאפס. באזורים ההרריים מושלג.
תחבורה
במונטנגרו ניתן להתנייד באמצעות מספר פתרונות תחבורה: באמצעות רכב שכור, באמצעות אוטובוסים שעוצרים במקומות שונים (אם כי תדירותם אינה גבוהה) וגם באמצעות רכבות, המחברות חלקים שונים בה למדינות אחרות באירופה.
הגעה
במונטנגרו ישנם שני שדות תעופה בינלאומיים: טיווט (Tivat) ופודגוריצה (Podgorica).  ניתן להגיע אליהם בטיסות ישירות או בטיסות עם עצירת ביניים, כשאפשרות אחרת היא לנחות בקרואטיה, בשדה התעופה של דוברובניק ומשם להגיע באמצעות רכב שכור ישירות למונטנגרו (נסיעה של חצי שעה בלבד).
כסף
החזרי מע"מ – המטבע המקובל במונטנגרו הוא אירו. מטיילים שביצעו רכישות שונות בה, יכולים לקבל על חלק מהרכישות החזר מע"מ. את הבקשה להחזר המע"מ יש להגיש בשדה התעופה בדלפק המטפל בכך ולא לשכוח לצרף לבקשה גם קבלות, המעידות על הרכישות שבוצעו. 
תשר – התשר המקובל במונטנגרו הינו בגובה של 10 אחוז. את התשר נותנים לספקי שירות לרוב, אם כי לא חובה. אפשר לתת אותו למלצרים, לנהגים הפרטיים או למדריכים.