החופשה שלך בבטומי מתחילה כאן
הוסף יעד
החופשה שלך בבטומי מתחילה כאן
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
החופשה שלך בבטומי מתחילה כאן

מה לעשות בבטומי

מחפשים טיסה לבטומי?
בטומי, עיר חוף באזור Adjaraבגאורגיה, היא המקום האהוב גם על המקומיים וגם על התיירים בעונת הקיץ. מלבד חוף הים השחור, ניתן למצוא במקום אטרקציות ואתרים מעניינים.
בטיילת של בטומי אפשר לרכוב על אופניים לאורך השדרה, או פשוט ללכת ברגל וליהנות מהנוף המדהים של הים השחור. יתר על כן, השדרה מציעה מגוון גדול של ברים, בתי קפה ומועדונים.

 הזמינו חופשה לבטומי באתר קשרי תעופה
  • ממשק הזמנות מאובטח ונוח לשימוש
  • מבצעים בלעדיים לטיסות ישירות

כדאי לדעת על בטומי

מזג אויר
מרבית המטיילים בבטומי מגיעים אליה בין החודשים מאי לאוקטובר, אז מזג האוויר בה נוח ונעים מאד. יחד עם זאת, עשויים בתקופה הזו להיות גם לא מעט ימים גשומים, אך אלא אינם מפחיתים מיופייה של העיר. בין החודשים יולי עד ספטמבר חם מאד בעיר וגם עשוי להיות לח לעיתים ובין ינואר לאפריל קר מאד בבטומי. למי שמגיע לעיר בתקופה הזו כדאי להצטייד בביגוד מחמם. 
 
תחבורה
לרשות המטיילים עומדות מספר אפשרויות. מוניות הן אפשרות מקובלת מאד וגם נהגים פרטיים, הצמודים למטיילים לאורך כל שהותם בעיר ומסיעים אותם מנקודה אחת לשנייה. אפשרות נוספת הם אוטובוסים, שבהם נעזרים גם המקומיים, אוטובוסים העוצרים בנקודות שונות ברחבי העיר, לרבות בסמוך לאטרקציות המוכרות של בטומי.
הגעה
שדה התעופה של בטומי נמצא במרחק של 2 ק"מ בלבד מהעיר. זהו איננו שדה תעופה גדול באופן יחסי אך עסוק למדי. טיסות לבטומי יוצאות מישראל לאורך כל השנה וגם בכיוון הנגדי – בטומי תל אביב. משדה התעופה ניתן להגיע לעיר באמצעות שאטלים שהוזמנו מראש, באמצעות מוניות או באמצעות אוטובוס, קו מספר 10, היוצא מהשדה בתדירות גבוהה יחסית (בכל 20 דקות). 
 
כסף
החזרי מע"מ – המטבע המקובל בבטומי הוא לארי גאורגי. מטיילים המבקרים בעיר יכולים לקבל החזר מע"מ חלקי בגין הרכישות שביצעו. כדי לקבל את ההחזר יש להגיש בשדה התעופה טופס בקשה להחזר בצירוף קבלות המעידות על הרכישות שבוצעו.
תשר – התשר המקובל בבטומי הינו בגובה של 10 אחוז, כפי שמקובל במקומות נוספים בעולם. את התשר נותנים לרוב לספקי שירות שונים, כמו נהגים פרטיים, מדריכים פרטיים ועוד.