הטיול שתמיד רציתם ללפלנד מתחיל כאן

טיול מאורגן ללפלנד

טיול מאורגן ללפלנד

טיולים מאורגנים ללפלנד

צאו לטיול מאורגן בין המרחבים המושלגים, הזוהר הצפוני, כלבי ההאסקי והשייט בשוברת הקרח! תפגשו את הלאפים ואת איילי הצפון. בואו עם קשרי תעופה לטיול של פעם בחיים!
טיולי חורף 2019 בלפלנד כבר כאן,  בקרוב נוסיף מסלולים ותאריכים נוספים. לא כדאי להמתין - הזמינו את הטיול שלכם בלפלנד בהקדם!
השאירו פרטים ונמצא את הטיול המאורגן הכי מתאים עבורכם!
שלח

מה לעשות בלפלנד

כדאי לדעת על לפלנד

מזג אויר
הטמפרטורות בלפלנד אינן גבוהות במהלך השנה, אך נעימות מאד בחודשי הקיץ, בשעות היום. החודשים המומלצים ביותר לביקור בלפלנד, בכל הקשור למזג האוויר, הם בין מאי לספטמבר, אז גם הימים ארוכים מאד. יחד עם זאת, כדאי לקחת בחשבון שבמהלך חודש אוגוסט יורדים גשמים. החורף בלפלנד הוא קשה מאד. חודשי החורף קרים, חשוכים ומושלגים. יחד עם זאת, מי שמחפש את הקסם החורפי יוצא הדופן הזה, יגלה שלתקופה הזו יש יופי כמותו לא רואים במקומות אחרים בעולם.
 
תחבורה
הדרך הטובה ביותר להתנייד בלפלנד היא באמצעות רכב סגור או במסגרת טיול מאורגן. כך ניתן להגיע ליעדים מרתקים שונים בחבל הארץ המרשים הזה, שבלתי אפשרי להגיע אליהם באמצעות תחבורה ציבורית. למרות שהכבישים נוחים, התחבורה הציבורית נפוצה בעיקר בערים הגדולות. ישנה גם רכבת שניתן לנסוע אתה בין היעדים השונים, ואפשר כמובן גם להיעזר בטיסות פנים אם רוצים וגם במעבורות ובספינות המקשרות בין האגמים השונים, בין האיים ובין הנהרות.
הגעה
המתכננים טיול בלפלנד יכולים לנחות בשדה התעופה של רובניימי, שנמצא במרחק של 10 ק"מ בלבד מהעיר רובניימי, פינלנד. כדי להגיע משדה התעופה אל העיר הקרובה ניתן להיעזר במוניות או בשאטלים המוצעים על ידי חברות פרטיות שונות. כדי להגיע ליעדים מרוחקים יותר, אפשר להיעזר גם בטיסות פנים.
  
כסף
החזרי מע"מ – המטבע המקובל בלפלנד הוא אירו. ניתן לקבל החזר מע"מ בגין הרכישות השונות עבור מוצרים שטרם נפתחו. יש להגיש בשדה התעופה טופס מיוחד אותו מקבלים בחנויות עצמן ובצירוף הקבלה המעידה על הקנייה.  
תשר – התשר המקובל בלפלנד הוא 10 אחוז בדומה למדינות אחרות בעולם. התשר ניתן לספקי שירות כמו מדריכים פרטיים, נהגים וגם מלצרים.