הטיול שתמיד רציתם ללפלנד מתחיל כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה

מאורגנים ללפלנד

מאורגנים ללפלנד

לפלנד - טיולים מאורגנים ומגוון אטרקציות אטרקטיביות

טיולים מאורגנים ללפלנד לשומרי מסורת | כשר גלאט

טיולים מאורגנים ללפלנד

טיול מאורגן ללפלנד זו לא סתם חוויה של פעם בחיים.
זהו מסע ספארי בין המרחבים המושלגים של פינלנד המקרב בין הטבע הפראי והחיות המדהימות לצד הזוהר הצפוני. 
הטיול ללפלנד מציע חוויות אקסטרים מרגשות לכל אחד, תוך כדי מפגש עם הלאפים ותרבותם.
האנדרלין על מזחלות ההאסקי והאיילים, העוצמה שבשוברת הקרח, והמפגש עם התרבות המושלגת תשאיר אתכם פעורי פה ונדהמים. צאו לחוויה, של פעם בחיים.
 
טיולי לפלנד 2020 של קשרי תעופה כוללים טיסות ישירות, ומגוון טיולים לכל הקהלים: זוגות, משפחות, טיול כשר לשומרי מסורת ועוד.
הזמינו עכשיו דרך קשרי תעופה את הטיול הבא שלכם. 

דברו איתנו ב-03-5205077 או השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל מה שאתם צריכים לדעת על הטיול הבא שלכם ללפלנד!

השאירו פרטים

וצאו לחוויה של פעם בחיים בלפלנד

מה לעשות בלפלנד

כדאי לדעת על לפלנד

מזג אויר

הטמפרטורות בלפלנד אינן גבוהות במהלך השנה, אך נעימות מאד בחודשי הקיץ, בשעות היום. החודשים המומלצים ביותר לביקור בלפלנד, בכל הקשור למזג האוויר, הם בין מאי לספטמבר, אז גם הימים ארוכים מאד. יחד עם זאת, כדאי לקחת בחשבון שבמהלך חודש אוגוסט יורדים גשמים. החורף בלפלנד הוא קשה מאד. חודשי החורף קרים, חשוכים ומושלגים. יחד עם זאת, מי שמחפש את הקסם החורפי יוצא הדופן הזה, יגלה שלתקופה הזו יש יופי כמותו לא רואים במקומות אחרים בעולם.
 

תחבורה

הדרך הטובה ביותר להתנייד בלפלנד היא באמצעות רכב סגור או במסגרת טיול מאורגן. כך ניתן להגיע ליעדים מרתקים שונים בחבל הארץ המרשים הזה, שבלתי אפשרי להגיע אליהם באמצעות תחבורה ציבורית. למרות שהכבישים נוחים, התחבורה הציבורית נפוצה בעיקר בערים הגדולות. ישנה גם רכבת שניתן לנסוע אתה בין היעדים השונים, ואפשר כמובן גם להיעזר בטיסות פנים אם רוצים וגם במעבורות ובספינות המקשרות בין האגמים השונים, בין האיים ובין הנהרות.

הגעה

המתכננים טיול בלפלנד יכולים לנחות בשדה התעופה של רובניימי, שנמצא במרחק של 10 ק"מ בלבד מהעיר רובניימי, פינלנד. כדי להגיע משדה התעופה אל העיר הקרובה ניתן להיעזר במוניות או בשאטלים המוצעים על ידי חברות פרטיות שונות. כדי להגיע ליעדים מרוחקים יותר, אפשר להיעזר גם בטיסות פנים.
  

כסף

החזרי מע"מ – המטבע המקובל בלפלנד הוא אירו. ניתן לקבל החזר מע"מ בגין הרכישות השונות עבור מוצרים שטרם נפתחו. יש להגיש בשדה התעופה טופס מיוחד אותו מקבלים בחנויות עצמן ובצירוף הקבלה המעידה על הקנייה.  

תשר – התשר המקובל בלפלנד הוא 10 אחוז בדומה למדינות אחרות בעולם. התשר ניתן לספקי שירות כמו מדריכים פרטיים, נהגים וגם מלצרים.