החופשה שלך בורשה מתחילה כאן

החופשה שלך בורשה מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

החופשה שלך בורשה מתחילה כאן

חפש מלונות לורשה

טיסות לורשה

טיסות לורשה

טיסות זולות לורשה

בטיסה ישירה

טיסה לורשה עם קשרי תעופה

לורשה אפשר לטוס לאורך כל השנה, אך מרבית האנשים דווקא בוחרים לטוס בחודשי הסתיו עד האביב למרות מזג האוויר החורפי. ניתן למצוא טיסות במחירים אטרקטיביים של מגוון חברות בינלאומיות מובילות כמו LOT, אל על ועוד. זמן הטיסה הממוצע לורשה הוא כ- 4 שעות בלבד. נמל התעופה הראשי בורשה נקרא פדריק שופן ונמצא ברובע אוקנציה, דרומית לורשה כ-15 ק"מ ממרכז העיר. בתוך שדה התעופה יש 3 טרמינלים שונים כשטרמינל 1 וטרמינל 2 צמודים זה לזה ונמצאים באותו בניין. אל טרמינל 3 ניתן להגיע בשאטלים היוצאים בתדירות גבוהה. רעבים? בשדה מגוון של מסעדות וגם ברים למי שרוצה לשתות בירה קרה לפני העלייה לטיסה. בכל רחבי השדה קיימת גישה לאינטרנט אלחוטי שאינה כרוכה בתשלום. השדה בורשה נוח מאוד להתמצאות ויש עמדות מידע שיעזרו לכם לחפש את מבוקשכם. החלפת כספים וכספומט תוכלו למצוא בטרמינל 1 בהיכל של הטיסות היוצאות.
דרכי הגעה מהשדה בורשה לעיר:
אוטובוסים:
משעות הבוקר המוקדמות ועד לשעות הערב המאוחרות תוכלו לקחת את קו 175 המגיע לתחנת הרכבת המרכזית של ורשה או את קו 188 המגיע לתחנת אוטובוסים הנקראת WIATRACZNA
ולתחנת המטרו POLITECHNIKA
מהם תוכלו לקחת קווים נוספים שיגיעו לבית המלון שלכם. בנוסף פועל קו לילה – N32
הפעיל מהשעה 23:10 עד לשעה 04:40. הקו מגיע למרכז העיר ורשה.
רכבת:רכבת היא הדרך המהירה ביותר בזמן שעות העומס בכבישים. אך היא מגיעה בתדירות נמוכה יותר מאשר קווי האוטובוס. תוכלו לעלות על רכבות מספר  2S או 3S. הקו המומלץ למרכז העיר הוא 3S הקצר מבין הקווים שייקח אתכם לתחנה המרכזית של ורשה WARSZAWA CENTRUM.
מוניות:מוניות בורשה נחשבות לזולות יחסית לבירות אירופאיות אחרות. מיד ביציאה מהטרמינל מחכות מוניות הפועלות באישור שדה התעופה. מחיר ממוצע למונית משדה התעופה למרכז העיר הוא 40 זלוטי – קצת יותר מ35 ₪ .