מלונות ישרוטל

מלונות ישרוטל

מלונות ישרוטל

* ניתן להזמין חדרים נוספים לאחר חיפוש ובחירת המלון.

מלונות ישרוטל

מלונות ישרוטל בירושלים

מלונות ישרוטל בכרמל

רשת מלונות ישרוטל

רשת מלונות ישרוטל הינה אחת מרשתות המלונות הגדולות בישראל ונכון לשנת 2020 היא מפעילה כ-20 בתי מלון ברחבי ישראל כאשר רוב המלונות של הרשת פועלים בעיר הנופש הדרומית אילת. יעדים נוספים בישראל בהם מציעה ישרוטל את שירותי בתי המלון שלה הם ים המלח, ירושלים, תל אביב, מצפה רמון וחיפה.
מאז שהוקמה על ידי איש העסקים הבריטי דיוויד לואיס אי שם בתחילת שנות ה-80, מקדישה רשת המלונות ישרוטל המון מאמצים במטרה להגשים לתיירים מהארץ ומהעולם את כל החלומות שלהם לחופשה בישראל עם מוצרים משלימים כמו מופעי בידור, מועדוני צלילה, מסעדות, ספא ואטרקציות נוספות.
ישרוטל מציעה סגנונות חופשה שונים עם מלונות יוקרה כמו רויאל ביץ' אילת ורויאל ביץ' תל אביב, מלון בראשית, מלון כרמים, מלון אוריינט ירושלים, מלון מצפה הימים ואחוזת הבריאות והספא יערות הכרמל. למשפחות הרשת מציעה את המלונות רויאל גארדן אילת, המלך שלמה אילת, מלון ספורט קלאב אילת וישרוטל לגונה הכל כלול. לזוגות וצעירים היא מציעה את ישרוטל אגמים אילת וישרוטל ים סוף. מלונות נוספים בים המלח, מצפה רמון ותל אביב מתאימים לחופשה רומנטית. הרשת עתידה לבנות בתי מלון נוספים באזורים מבוקשים בתל אביב, ירושלים וים המלח.