החופשה שלך בתל אביב מתחילה כאן

המלונות שלך בתל אביב

* ניתן להזמין חדרים נוספים לאחר חיפוש ובחירת המלון.

טיסות מלונדון לתל אביב

טיסותמלונדון לתלאביב

טיסות מלונדון לישראל

 • מזג אוויר
  24°
 • מטבע מקומי
  שקל
 • שעה מקומית

טיסה מלונדון לישראל

אם אתם מחפשים טיסה לישראל מלונדון אז הגעתם לעמוד בו תמצאו את מבוקשכם. בין אם אתם מחפשים טיסות לישראל מלונדון כי אתם חוזרים מטיול ארוך, באים לביקור משפחתי או בכלל באים לרגל עסקים - את הטיסה האטרקטיבית ביותר תוכלו למצוא כאן בעזרת חיפוש מהיר במנוע החיפוש שכן אנו מציעים מגוון טיסות שכר, טיסות סדירות ולואו קוסט ללונדון. טיסות לישראל מלונדון יוצאות מדי יום, אורכות בין 5 ל- 5.5 שעות ומופעלות בקו סדיר ע"י מספר חברות תעופה כמו אל-על, בריטיש-איירווייז ווירג'ין אטלנטיקס. תוכלו לרכוש את כרטיסי הטיסה לכיוון אחד או לשני כיוונים אונליין באתר בצורה מהירה ובטוחה. אז שתהיה לכם טיסה נעימה!
טיסות מלונדון לתל אביב

תחב"צ והשכרת רכב

אמצעי תחבורה ציבורית מנתב"ג:

 


רכבת: אופציה נוחה ומועדפת על לא מעט מהמטיילים והישראלים שנוחתים בנתב"ג בעיקר לאלו שיעדם הסופי הוא אחד מערי המרכז. תחנת הרכבת נמצאת בכניסה לטרמינל 3 ומופעלת ע"י רכבת ישראל ממנה ניתן להגיע לכל חלקי הארץ בהם עוברת המסילה בין אם ללא החלפות כלל או עם החלפה אחת או יותר. למידע אודות לוחות הזמנים חייגו 03-5774000 או 5770* או באתר.

 


מוניות: מוניות יוצאות מנתב"ג לכל חלקי הארץ. תחנת מוניות מורשת ממוקמת בטרמינל 3 בקומת הקרקע לאורך היציאה משער 03. השירות פועל 24 שעות ביממה. שימו לב כי תשלום הנסיעה בהפעלת מונה בלבד, זאת בכדי למנוע עקיצות שאינן נדירות.

 


אוטובוס: 4 חברות אוטובוסים עיקריות פועלות בנת"ג – אגד, מטרופולין, קווים ואפיקים.

 • אגד: קו 5 - התחנה נמצאת במפלס 2 (קומת התחבורה הציבורית) בטרמינל 3. למידע מעודכן לגבי זמנים ותדירות היציאות ניתן לפנות למוקד הארצי בטל': 03-6948888 או 2800* או באתר.
 • מטרופולין: החברה מפעילה קו מנתב"ג לבאר שבע היוצא גם הוא ממפלס 2 בטרמינל 3. לקבלת מידע מעודכן חייגו 5900* או כנסו לאתר.
 • קווים: קו 445 – קו מנתב"ג לתל אביב. התחנה ממוקמת בטמינל 3, מפלס G, שער 01. למידע מעודכן חייגו 03-7732060 או 2060* או באתר.
 • אפיקים: קו 485 – קו מנתב"ג לירושלים. התחנה ממוקמת גם בטרמינל 3, מפלס G, שער 01. לקבלת מידע אודות זמני היציאות כנסו לאתר.
השכרת רכב בנתב"ג:
בנמל התעופה פועלות מספר חברות מוכרות להשכרת רכב. דלפקי החברות ממוקמים בגלריה מזרחית, קומה 1, טרמינל 3.
מוניות מנתבג

שאלות נפוצות

מה זמן הטיסה בין לונדון לישראל?

משך הטיסה מלונדון לתל אביב הינו בממוצע כ- 5 שעות.


כמה עולה טיסה מלונדון לישראל?

מחירי כרטיסי הטיסה משתנים בהתאם למיקום המושבים (קלאס) וזמינותם, מחירי הדלק, היטל מיסים וכדומה ולכן אינם עומדים על מחיר קבוע. ניתן למצוא כרטיסים זולים שמחירם עומד על מאות בודדות של דולרים.


מה מרחק הטיסה בין לונדון לישראל?

בטיסה מלונדון לתל-אביב תחצו מרחק של 3,556 ק"מ.


איזה חברות תעופה טסות מלונדון לישראל?

קווי התעופה מלונדון לישראל מופעלים ע"י אל-על ומספר חברות תעופה נוספות כמו בריטיש-איירווייז ווירג'ין אטלנטיק. 


מה תנאי הכניסה מלונדון לישראל בתקופת הקורונה? (מעודכן ל-03.08.2022)

נכון להיום, אין צורך בהצגת תיעוד החלמה או חיסון, ואין צורך לעשות בדיקת קורונה לפני הכניסה לישראל. עם זאת, הנחיות אלה הן בהתאם לדרישות משרד הבריאות בישראל – ויש לבדוק בנוסף גם את דרישות חברת התעופה או חברת הספנות הרלוונטית לך.
אם אומתת לקורונה וטרם החלמת לפי הנוהל בישראל ולפי הנוהל במדינת המוצא – אין לעלות לטיסה או להפלגה.
יש למלא טופס כניסה לישראל במהלך 10 הימים שלפני הטיסה לישראל, או העלייה להפלגה לישראל, או הכניסה לישראל במעבר גבול יבשתי:
יש למלא פרטים אישיים שלך ושל הנלווים אליך, ובאילו מדינות שהית בשבוע שלפני הכניסה לישראל.
יש להציג את אישור מילוי הטופס לפני הטיסה לישראל, לפני העלייה להפלגה לישראל, או לפני הכניסה לישראל במעבר גבול יבשתי. ניתן להציג עותק דיגיטלי של האישור או עותק מודפס. את האישור צריך לשמור עד אחרי המעבר בביקורת הגבולות בישראל, ולהציג אותו אם נדרש.
תיירים
בנוסף למילוי טופס הכניסה לישראל, על תיירים זרים לפעול לפי מדיניות הכניסה הכללית לישראל של רשות האוכלוסין וההגירה.
להנחיות הכניסה לישראל לתיירים באתר רשות האוכלוסין וההגירה
זרים שאומתו לנגיף הקורונה במהלך השהות בישראל צריכים לפעול בהתאם להנחיות הבידוד לזרים.
מידע אודות ההכרה של משרד הבריאות הישראלי בחיסונים והחלמות מנגיף הקורונה וכן אודות התנאים לכניסת זרים ניתן למצוא בלינק זה
 
טיסות מלונדון לארץ