החופשה שלך באיי סיישל מתחילה כאן

החופשה שלך באיי סיישל מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
חפש מלונות בסיישל

טיסות לאיי סיישל

טיסות לאיי סיישל

טיסות לאיי סיישל - טיסות ישירות וזולות לסיישל

מידע והנחיות לטסים לסיישל (מתעדכן)

טסים לסיישל

התגעגעתם לקיץ אז החלטתם לטוס לחופשת חורף ביעד האקזוטי והמהמם איי סיישל? בטח עולות לכם כמה שאלות. אנחנו נשתדל לענות לכם על כולן.. או לפחות על כמה שיותר.

מי מפעילה את טיסות תל אביב – איי סיישל?
חברת התעופה המפעילה את הטיסות הישירות לאיי סיישל היא חברת אייר סיישל (Air Seychelle) אשר הינה חברת התעופה הלאומית של הרפובליקה. 

כמה זמן אורכת טיסה לאיי סיישל?
הטיסה לאיי סיישל מישראל אורכת כ- 6:20 שעות בממוצע והיא יוצאת בשעות קבועות כאשר טיסת ההלוך יוצאת בשעות הבוקר, וטיסת החזרה יוצאת לכיוון ישראל בשעות אחה"צ (שעון איי סיישל).
אם תהיתם לגבי אשרות כניסה, נשמו לרווחה כי הכניסה לאיי סיישל אינה מצריכה ויזה מכל סוג שהיא.

איך מגיעים למלון משדה התעופה באיי סיישל?
שדה התעופה הבינלאומי של איי סיישל נמצא באי מאהה (Mahe) הממוקם כ- 11 קילומטרים דרום מזרחית לעיר הבירה ויקטוריה, נסיעה יחסית קצרה. ביציאה מהשדה תוכלו למצוא מונית באזור המיועד להן. לגבי המחיר - אין לכם סיבה לדאוג, התעריפים מוצגים על מסכי המידע המפוזרים ברחבי הטרמינל. כמו כן, ישנה רגולציה ממשלתית ובכל מונית מותקן מונה, בקשו את הקבלה בסוף הנסיעה כדי לדעת את המחיר הנכון על מנת שלא יעבדו עליכם.
דרך נוספת להתנייד באי היא בעזרת אוטובוס, זוהי גם דרך זולה - רק 35 סנט (אירו). בקרבת שדה התעופה ישנן 2 תחנות ואתם תוכלו לבחור בין הקו שייקח אתכם לעיר הבירה ויקטוריה בצפון או דרומה לאן שאתם צריכים.
הזמנתם חופשה באיי סיישל אך האי שלכם הוא לא זה שתנחתו בו? אתם יכולים להיות רגועים, תוכלו להגיע אל היעד שלכם גם בעזרת מעבורת. מעבורות חוצות בין האיים על בסיס יומיומי. בקשו מהסוכנות דרכה הזמנתם את החופשה שיזמינו לכם גם מעבורת.
 
קשרי תעופה משווקת טיסות ישירות לאיי סיישל במגוון תאריכים בחורף הקרוב.