מלונות פתאל

מלונות פתאל

מלונות פתאל

* ניתן להזמין חדרים נוספים לאחר חיפוש ובחירת המלון.

מלונות פתאל

רשת מלונות פתאל

רשת מלונות פתאל היא רשת המלונות הגדולה בישראל והוקמה ב1998 על ידי איש העסקים דוד פתאל שגדל בתחום המלונאות ועבר את כל סולם הדרגות והתפקידים ועל כן הוא מבין לעומק את התחום ואת צרכיהם של האורחים.
רשת פתאל מתגאה ב-34 מלונות ברחבי ישראל מטבריה וחיפה בצפון ועד אילת בדרום, לחופי הים התיכון, ים המלח וים סוף ומציעה מגוון סוגי חופשה שונים עם מלונות בוטיק, מלונות הכל כלול, מלונות יוקרה ומלונות מפנקים נוספים המתאימים לחופשות שונות כמו עסקים, נופש רומנטי, נופש לקבוצות חברים והיצע רחב לנופשי משפחות. כרשת הגדולה בישראל לפתאל יש אמצעים רבים והיא מפנקת את אורחיה ודואגת לתעסוקה בזמן השהות בה עם פסטיבלים שונים מדי שנה, מבצעת פעילויות נושאי פרסים ומפעילה מועדוני ילדים עם צוותי בידור ומשחקים. כמו כן אורחי המלון נהנים ברוב בתי המלון של פתאל מספא מפנק עם צוות מעסים מומחה ומתקנים כמו בריכות שחייה, סאונה, ג'קוזי, מכוני כושר, מגרשי ספורט.
לאורך השנים התרחבה פעילות פתאל אל מעבר לים וכיום היא מפעילה מעל 60 בתי מלון ברחבי ערי בירה ויעדי תיירות פופולריים נוספים באירופה תחת המותג מלונות לאונרדו. בין המדינות תוכלו למצוא את גרמניה, אוסטריה, אנגליה, איטליה, ספרד, הולנד וצ'כיה ועוד.