מלונות באתונה

מלונות באתונה

חפש מלונות לאתונה

חפשו את החופשה שלך לאתונה
הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
חפש את הטיסה שלך לאתונה
חפש טיסה ומלון לאתונה
חפש את הטיול המאורגן לברצלונה
הצג רשימת יעדים לבחירה
מלונות ואתרי נופש באתונה מספקים מגוון מקומות לינה למטיילים מכל הסוגים, ממשפחות עם ילדים,לזוגות המחפשים חוויה רומנטית, או למטיילים אוהבי הטבע.יש לנו מגוון של טיסות ישירות וזולות ליעד עבורכם במגוון תאריכים כך שלא תצטרכו לחפש יותר מדי. העיר מציעה חוויות קניות מגוונות, משווקים שוקקים ועד בוטיקים יוקרתיים. אטרקציות כמו הפרתנון והמוזיאון הארכיאולוגי הלאומי ומציגות את ההיסטוריה העשירה של אתונה. בלילה, העיר מתעוררת לחיים עם חיי לילה תוססים, כולל ברים על הגג וטברנות מסורתיות, ובקצרה אתונה מתאימה לכל הטעמים!

כמה מילים על אתונה

אתונה, מרכז יוון, עיר תוססת ומלאה בכל טוב, בירת יוון העיר פשוט חגיגה של צבעים וטעמים ים תיכונית, כל פינה בעיר גדושה בהיסטוריה ארוכת שנים וכיאה לעיר עמוסה בהיסטוריה היא מעניקה לכל מי שמבקר בה את ההזדמנות לטעום ממנה וליהנות מאוכל מעולה מוזיקה טובה חווית קניות נהדרת, טיולים וסיורים רבים וכל זה במרחק טיסה קצרה במיוחד.
 
לך נשאר רק לבחור את המלון המועדף והמומלץ באתונה, להשתמש בקלות ובנוחות במנוע החיפוש שבראש העמוד לבחור את תאריכי היציאה וכמות הנוסעים ולמצוא את המלון שמתאים במיוחד לך בעיר הכי יוונית שיכולה להיות אתונה.

מה לעשות באתונה