חבילות נופש לסיישל

חבילות נופש לסיישל

החופשה שלך באיי סיישל מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
החופשה שלך באיי סיישל מתחילה כאן

חפש מלונות בסיישל

חבילות נופש לאיי סיישל

במגוון לילות ומלונות

חבילות נופש של קשרי תעופה לאיי סיישל

איי סיישל.. אתם כנראה תמשיכו לשפשף את העיניים עד החזרה לארץ. "גן עדן עלי אדמות", מספיק לראות את התמונות בכדי להבין שמדינת האיים הזאת היא משהו מיוחד.

באיזו עונה הכי כדאי להגיע לחופשה באיי סיישל?

איי סיישל נהנית מאקלים טרופי כך שמזג האוויר באיים הוא חם לאורך כל השנה, בעונה היבשה יותר ובגשומה פחות אך עדיין לא קר ולכן מתאים לנופש במשך כל השנה. עונת התיירות באיי סיישל מגיעה לשיאה בחודשים דצמבר – ינואר ולאחר מכן שוב בחודשים יולי – אוגוסט. האמת, זה לא משנה מה היא העונה הכי תיירותית כי אתם צריכים לבחור את תקופת הנסיעה שלכם לפי הדברים שמעניינים אתכם לעשות באיי סיישל. למשל לחובבי הצלילה התקופה הטובה ביותר תהיה מרץ – מאי / ספטמבר – נובמבר, למיטיבי הלכת התקופה הטובה ביותר לטייל ברחבי האיים היא בחודשים מאי – ספטמבר. אם אינכם באים מסיבה מיוחדת אלא פשוט להתפנק במלון 5 כוכבים בנופש בסגנון הבטן גב המוכר והאהוב על הישראלים אז אתם יכולים ליהנות מקבוצת האיים לאורך כל השנה.

באיזה בית מלון כדאי לשהות באיי סיישל?

גם כאן נשאלת השאלה מהי מטרת הביקור שלכם - ירח דבש, חופשה זוגית, חופשה עם החברים או עם המשפחה?לכל טיול האופי שלו והמלון המתאים לו. בחבילות הנופש לאיי סיישל של קשרי תעופה מוצעים לקהל הרחב מגוון בתי מלון בריזורטים מפנקים בדרגות אירוח שונות, החל משלושה ועד חמישה כוכבים.  

דילים לאיי סיישל עם קשרי תעופה

קשרי תעופה משווקת מגוון חבילות נופש לאיי סיישל בטיסה ישירה , במגוון תאריכים לאורך החורף הקרוב, האביב ועד תחילת הקיץ ובמחירים משתלמים. החבילות כוללות כרטיסים בטיסה ישירה, בית מלון מפנק, בסיס אירוח (פנסיון) א. בוקר/ חצי פנסיון/ פנסיון מלא/ הכל כלול – לבחירתכם, והעברות מהשדה למלון וחזרה – כך שלא תצטרכו "לשבור את הראש" בדרכי הגעה ותוכלו ליהנות כבר מהרגע הראשון.

מלונות נבחרים באיי סיישל 

קונסטנס אפליה
ברז'יה בו וואלון
אוואני סיישל ברברון
סאבוי סיישל