החופשה שלך במיאמי מתחילה כאן

טיסות למיאמי

טיסות למיאמי

טיסות לעוד יעדים בארה"ב

טיסות למיאמי

מיאמי שוקקת החיים והאנרגטית היא אחת הערים המתוירות ביותר בארה"ב. העיר הרבגונית מהווה במשך שנים שער כניסה למדינה מעצם מיקומה על החוף בקצה של פלורידה, קרוב למרכז אמריקה והקריביים. עניין זה הפך את מיאמי למרכז תרבותי וכלכלי חשוב, בנוסף ממוקם בה אחד הנמלים הגדולים בארה"ב. מבחינת תיירות למיאמי יש מה להציע לכל אחד, בין אם מדובר באטרקציות למשפחות, חופים יפהפיים לחופשת בטן גב או מיטב המוזיאונים עבור שוחרי תרבות גבוהה. העיר מציעה גם מרכזי קניות גדולים למסעות שופינג ומסיבות וחיי לילה מהתוססים והפעילים שיש לארה"ב להציע. 
מיאמי היא אחת הערים המעניינות יותר שיש, מלאה בהשפעות קריביות ולטיניות שיוצרות מרקם עירוני ויברנטי ומלא חיים מצד אחד, וגם מאפשרת ליהנות ברוגע מהחיים הטובים. טיסות ישירות למיאמי נמשכות כ-13-14 שעות מישראל ומופעלות רק על ידי חברת אל-על, במידה והנכם בוחרים בטיסת קונקשן ישנן חברות תעופה נוספות כמו British Airways, Lufthansa, Swiss ועוד המציעות מגוון טיסות למיאמי דרך מבחר יעדים באירופה, וארה"ב.
תוכלו לבדוק טיסות ליעדים נוספים בארה"ב בעמוד הטיסות לארה"ב. 

חופשה במיאמי בזמן קורונה

מצב התחלואה בארה"ב דינמי מאוד. ועל אף אחוזי ההתחסנות הגבוהים, הנגיף עדיין מתפשט במדינה. חשוב להבין כי בארה"ב ישנם הבדלים משמעותיים בין המדינות השונות לגבי הנחיות הכניסה למדינה, וההגבלות השונות בה. לקראת הנסיעה למיאמי מומלץ לבדוק מהן ההנחיות וההגבלות הרלוונטיות במדינת פלורידה ספציפית בנוסף להנחיות הטיסה לארה"ב - אתם יכולים לבדוק את ההנחיות באתר של מחלקת הבריאות של פלורידה. נכון להיום, ארה"ב מתירה כניסה למחוסנים בלבד או לילדים המתלווים להוריהם ובכפוף לבדיקת קורונה שלילית בטווח של 24 שעות לפני הטיסה. ניתן להתעדכן בהנחיות העדכניות בעמוד המדינות האדומות והירוקות.

מה לעשות במיאמי

טיסות ליעדים נוספים בארצות הברית

צריכים עזרה? השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם