החופשה שלך במיאמי מתחילה כאן

החופשה במיאמי מתחילה כאן
החופשה במיאמי מתחילה כאן

טיסות למיאמי

טיסות למיאמי

טיסות למיאמי

מיאמי שוקקת החיים והאנרגטית היא אחת הערים המתוירות ביותר בארה"ב. העיר הרבגונית מהווה במשך שנים שער כניסה למדינה מעצם מיקומה על החוף בקצה של פלורידה, קרוב למרכז אמריקה והקריביים. עניין זה הפך את מיאמי למרכז תרבותי וכלכלי חשוב, בנוסף ממוקם בה אחד הנמלים הגדולים בארה"ב. מבחינת תיירות למיאמי יש מה להציע לכל אחד, בין אם מדובר באטרקציות למשפחות, חופים יפהפיים לחופשת בטן גב או מיטב המוזיאונים עבור שוחרי תרבות גבוהה. העיר מציעה גם מרכזי קניות גדולים למסעות שופינג ומסיבות וחיי לילה מהתוססים והפעילים שיש לארה"ב להציע. 
מיאמי היא אחת הערים המעניינות יותר שיש ומאז שהתבשרנו בחודש ספטמבר 2023 על הצטרפותה של ישראל לרשימת המדינות הנמצאות בפטור מוויזה, הישראלים נוהרים!
העיר שמלאה בהשפעות קריביות ולטיניות שיוצרות מרקם עירוני ויברנטי ומלא חיים מצד אחד, וגם מאפשרת ליהנות ברוגע מהחיים הטובים. טיסות ישירות למיאמי נמשכות כ-13-14 שעות מישראל ומופעלות רק על ידי חברת אל-על, במידה והנכם בוחרים בטיסת קונקשן ישנן חברות תעופה נוספות כמו British Airways, Lufthansa, Swiss ועוד המציעות מגוון טיסות למיאמי דרך מבחר יעדים באירופה, וארה"ב.
תוכלו לבדוק טיסות ליעדים נוספים בארה"ב בעמוד הטיסות לארה"ב. 

מה לעשות במיאמי

יעדי טיסות לארה"ב

צריכים עזרה? השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

טיסות ליעדים נוספים לארצות הברית