החופשה שלך בלונדון מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

החופשה שלך בלונדון מתחילה כאן

אטרקציות בלונדון

אטרקציות בלונדון

אטרקציות בלונדון

  • מזג אוויר
    16°
  • מטבע מקומי
    פאונד
  • שעה מקומית
ארמון בקינגהם
ארמון בקינגהם
Buckingham Palace- מי לא חלמה פעם להיות נסיכה, לגור בארמון מקסים, מוקפת משרתים? המציאות כמו מציאות קצת פחות מפוארת. ארמון המלוכה ומקום מגוריה של מלכת אנגליה - בקינגהם פאלאס – הוא אולי לא ארמון מהאגדות, אבל בהחלט שווה ביקור. הארמון שוכן בין שני גנים מקסימים, סנט ג'ימס פארק וגרין פארק, וחולש על מרכז העיר, בטווח הליכה משאר נפלאותיה של לונדון. 19 חדרי הארמון פתוחים למבקרים בחודשים אוגוסט וספטמבר, כשהמלכה לא נמצאת, וניתן לצפות בפארם של האולמות הגדולים ובאוסף הציורים המלכותי. טקס חילופי המשמר נערך בשעה 11:30 בימי הקיץ ונמשך כמעט שעה. הארמון פתוח למבקרים בחודשים אוגוסט וספטמבר בשעות 18:30-9:45. החלפת המשמר: מאי-יולי, ימי שני עד ראשון ב- 11:30, אוגוסט-אפריל אחת ליומיים. כתובת: Buckingham Palace Road, בין גרין פארק לסנט. ג'יימס פארק.

הביג בן ובניין הפרלמנט
הביג בן ובניין הפרלמנט
הוא שוכן בארמון ווסטמינסטר, מבנה מהודר בעל חזות גותית המשחזר כמעט במדויק ארמון עתיק באותו שם שנהרס במאה ה-19. חלקים מהארמון נשתמרו זה מאות שנים. בארמון כמה מגדלים, וביניהם זה הנושא את השעון. השם "ביג בן" אינו מתייחס לשעון עצמו, אלא לפעמון בן 13 הטונות שבראשו. צלצוליו הם חלק בלתי נפרד מן ההווי והאווירה בלונדון. תיירים יכולים לסייר בבניין הפרלמנט בימי הקיץ בלבד, בתאריכים שבהם המבנה אינו משמש את חברי הפרלמנט. כדאי לנצל את הביקור להתרשם לא רק מנבכי הפוליטיקה הבריטית אלא גם מן הארכיטקטורה המיוחדת של המקום ומן התערוכות המוצגות בו, לרבות אוסף נחמד של קריקטורות פוליטיות. לאחרונה הוכרו הביג בן וארמון הפרלמנט כאתר מורשת עולמית מטעם יונסק"ו. כדאי לדעת: אפשר לבקר ולהתרשם מהאתרים בסיור וירטואלי באתר הפרלמנט, ובחודשי הקיץ להצטרף לסיורים מודרכים במקום בתשלום. המקום פתוח למבקרים בימים שני-שלישי 22:30-14:30, רביעי 19:30-11:30, חמישי 18:30-10:30, שישי 15:00-9:30. כתובת: Palace of Westminster, Center of London  
מגדל לונדון
מגדל לונדון
The Tower of London- גשר המגדל הוויקטוריאני המפורסם מהווה אף הוא את אחד מסמליה של לונדון. אורכו 60 מטר והוא נשען על שני מגדלים, שגובהם 43 מטר כל אחד. כאשר אוניות גדולות עוברות מתחתיו, מרכז הגשר מתרומם, פעולה המהווה אטרקציה תיירותית מן המעלה הראשונה.
מגדל לונדון הוא בעצם מבצר בן 900 שנה בקירוב, ששימש את השלטון האנגלי בתקופות שונות; היו בו חדרי מגורים, נאסרו בו מתנגדי הממלכה, נערכו בו הוצאות להורג (כמו כמה מנשותיו של הנרי השמיני) ועוד. אפשר להיכנס לתוך הגשר ולהתרשם מתערוכה המספרת את ההיסטוריה של הגשר וכיצד הוא פועל מבחינה מכנית, וניתן גם לעלות על הגשר וללכת לאורכו, וליהנות מנוף פנורמי יפה של מרכז לונדון מעל נהר התמזה. האטרקציות העיקריות במקום הן:
•    המגדל הלבן הגבוה, שנבנה על ידי וויליאם הכובש לפני כ 900 שנה. הוא נועד להגן על המבנה ולזרוע פחד ומורא בקרב תושבי לונדון של אותם הימים.
•    יהלומי הכתר - אוסף התכשיטים המפורסם של מלכי אנגליה.
•    שחזור של ארמון מימי הביניים (Medieval Palace).
כדאי לדעת: באתר מצוינות השעות שבהן הגשר נפתח, למי שלא מוכן לפספס את המראה המיוחד הזה. התערוכה פתוחה למבקרים בשעות: 18:30-10:00 (בקיץ), 18:00-9:30 (בחורף). כתובת: Tower Bridge Road. 
 

המוזיאון הבריטי
המוזיאון הבריטי

The British Museum- המוזיאון הבריטי הוא אחד המוזיאונים החשובים באנגליה, וקרוב לוודאי המוזיאון הגדול והמקיף ביותר באירופה ובעולם כולו. 5 מיליון איש מבקרים בו מדי שנה, ונפרשות בו למעלה מ-2 מיליון שנות היסטוריה - מהתקופה הפרהיסטורית ועד לזמנים המודרניים, המוצגות בתערוכות ובאוספים מכל העולם ומכל התרבויות, יותר משבעה מיליון פריטים. בין התערוכות החשובות המוצגות במוזיאון ניתן לראות את תרבויות יוון ורומא העתיקות, אמנות מצרית קדומה לצד פיסול יפני עכשווי, ואת אבן הרוזטה המפורסמת שנגלתה במצרים ואפשרה את פענוח כתב ההילוגריפים, המוגנת בתיבת זכוכית מפני הסקרנים. המוזיאון פתוח בימים שני-שבת 17:50-10:00, ראשון 17:50-12:00. כתובת: 150 London Wall