החופשה שלך בורונה מתחילה כאן

החופשה שלך בורונה מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
הצג רשימת יעדים לבחירה
* מחיר חבילות טוס וסע הן לחבילה זוגית.

טיסות לוורונה

טיסות לוורונה

טיסות לורונה – אגם גארדה

על מנת להגיע לאגם גארדה, צריך קודם כל לנחות בורונה שממוקמת שעה נסיעה מאגם גארדה. טיסה ישירה לורונה עורכת כ-3 וחצי שעות בממוצע, ונוחתת בשדה התעופה "Verona Villafranca Airport" . משדה התעופה, תצטרכו לקחת שאטל למרכז העיר, שם יחכו לכם מגוון אפשרויות להגיע לאגם.  

טיסות לאגם גארדה עם קשרי תעופה

קשרי תעופה משווקת מגוון טיסות דרך יעדי ביניים וטיסות ישירות עם ימים מלאים לורונה בצפון איטליה. הטיסות מופעלות על ידי חברות מוכרות כמו Neosו-Alitalia.  אנו מזמינים אתכם לסקור את מלאי הטיסות שלנו לורונה, ולבחור את הטיסה שמתאימה במיוחד לכם! 

דרכי הגעה מורונה לאגם גארדה

לא חסרות דרכים להגיע לאגם המפורסם מורונה, וכל אחד מתאימה לחוויית טיול שונה ולצרכים שלכם:
  • רכב:בשדה התעופה תוכלו למצוא שירות השכרת רכב של חברות מוכרות ובינלאומיות. נסיעה תיקח לכם בין 45 דק' לשעה
  • רכבת: רכבת היא כנראה האופציה הטובה ביותר לאלו המחפשים דרכי הגעה לאגם גארדה. מסלול הרכבת העדיף הוא מורונה לדסנזו דל גארדה ששכונת בחוף הדרומי של האגם. הנסיעה עורכת בין  24 דק' ל-30 דק', ואילו המסלול הישיר יותר לוקח עד 20 דק'. שתי חברות הרכבת הגדולות באיטליה, "Italo"ו-"Trenitalia"מציעות מדי יום 44 יציאות שונות לאורך שעות הפעילות, גם בימי ראשון. מחירי הכרטיסים נעים בין 4€ ל60€ (בהתאם לצרכים שלכם ולמחלקה), כאשר מושב במחלקת תיירים נע בין 8€ ל-10€.
  • אוטובוס:  קווי האוטובוס לאגם גארדה אומנם לא מהירים כמו הרכבות, אבל ביננו – הם מהווים אפשרות זולה שמציע לכם לשים את הראש ולהתענג על הנופים (ויש הרבה) שבדרך לאגם.ישנן שלוש חברות אוטובוס שמציעות קווים לאגם: Linee Bus, Lago Di Garda, Opera Bus.  על האוטובוסים תוכלו לעלות בשתי תחנות – תחנת המוצע, Stazione FS, או תחנת הרכבת של ורונה Porta Nouva. זמן הנסיעה עומד על שעה ו-10 דקות, עם יציאות מדי שעה.
טיסה

מה לעשות בורונה