השייט שתמיד רציתם מתחיל כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה

שייט בצפון אמריקה והקריבים

צפון אמריקה והקריבים

שייט מאורגן בקריבים וצפון אמריקה

בכל שייט תעגנו בערים ובאיים שונים ברחבי הקריביים כגון קיי ווסט שבפלורידה, קוזומל במקסיקו, קוקוקיי ונסאו שבבהאמה, קובה ועוד.
היציאה לשייט בקריביים מתחילה ברובה במיאמי שבארצות הברית ובעלת אורך שייט משתנה, של בין 3 לילות ועד 12 לילות, הקרוז הממוצע הוא בן 7 לילות.
את הפלגות הנופש לקריביים תוכלו להזמין כחבילה עם טיסה ומלון או כחבילה בהרכבה עצמית. הזמנת חבילת שייט בהרכבה עצמית מומלצת למי שכבר מטייל בארצות הברית ורוצה להוסיף לטיול שלו חוויה בלתי נשכחת.

שייט לקריביים וצפון אמריקה

שייט לקריביים הוא אחד מהיעדים המבוקשים ביותר לחופשת שייט בכל העולם. אזור הקריביים מורכב מאלפי איים עם חופים לבנים בתוליים, מי תכלת-טורקיז, נופים עוצרי נשימה, טבע פראי וחיות בר, ערים ותרבויות ססגוניות.
חברת השייט הגדולה בעולם, רויאל קריביאן, מחזיקה בספינות הכי מפוארות וחדישות להפלגות לקריביים כך שמלבד הביקור באתרים אקזוטיים, תיהנו מחוויה בלתי נשכחת על המים עם שפע פעילויות, אטרקציות, הופעות ועוד שלל הפתעות.
בכל שייט תענגנו בערים ובאיים שונים כמו בקיי ווסט שבפלורידה, קוזומל במקסיקו וקוקוקיי ונסאו שבבהאמה וקובה.
היציאה לשייט בקריביים מתחילה במיאמי שבארצות הברית ואורכת בין 7-8 לילות. את הפלגות הנופש לקריביים תוכלו להזמין כחבילה עם טיסה ומלון או כחבילה בהרכבה עצמית. הזמנת חבילת שייט בהרכבה עצמית מומלצת למי שכבר מטייל בארצות הברית ורוצה להוסיף לטיול שלו חוויה בלתי נשכחת.

רוצים לדבר עם מומחי השייט שלנו?

התקשרו ל-03-5205077 או השאירו פרטים ונחזור אליכם