החופשה שלך באמסטרדם מתחילה כאן

החופשה שלך באמסטרדם מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
החופשה שלך באמסטרדם מתחילה כאן
חפש מלונות באמסטרדם

טיסות לאמסטרדם

טיסות לאמסטרדם

טיסות לאמסטרדם

רגע לפני שאתם מחליטים אם ללון בקרבה לכיכר דאם או דווקא ברחובות שקטים יותר, צריך קודם כל לבדוק טיסות לאמסטרדם.  טיסה ישירה לאמסטרדם עורכת כ-5 שעות בממוצע, ושדה התעופה הלאומי של הולנד (הנחשב לאחד השדות המפורסמים בעולם) הלוא הוא – Schiphol, מהווה את התחנה הראשונה של כל מי שמגיע לאמסטרדם. 

דרכי הגעה משדה התעופה למרכז אמסטרדם:

כמו במרבית המדינות האירופאיות – לרשותכם מספר דרכים להגיע בצורה מהירה ונוחה למרכז העיר.

רכבת – רכבת משדה מהווה אופציה נוחה עבור תיירים. משדה התעופה יוצאות מספר רכבות ישירות ולא ישירות, גם בשעות הלילה. בדלפק השירות של חברת הרכבות תוכלו לרכוש כרטיס לרכבת, וצריך לזכור שיש להחתימו טרם תעלו לרכבת.
מונית –מונית נחשבת לדרך הנוחה ביותר להגיע לבית המלון, ולמרות המחיר היקר, ישנם כאלו שיעדיפו לשלם. רכבות ואוטובוסים משדה התעופה מגיעות לתחנות שלאו דווקא קרובות לבית המלון, ולעיטים נדרש לקחת עוד קו אוטובוס או רכבת – מה שמגדיל את עלות וזמן ההגעה. אם המלון שלכם ממוקם בפאתי העיר, כדאי שתשקלו לקחת מונית בעלות של 35-50€ שממוקמות ביציאה מעולם הנוסעים. אומנם תשלמו יותר, אך תחסכו זמן חופשה יקר.
אוטובוס -  נמל התעופה מחובר לרשת קווי האוטובוס, שמאפשרים לכם להגיע לכל מקום בהולנד וכמובן שבין היתר – מרכז העיר אמסטרדם. באפשרותכם לקנות כרטיס לקו אוטובוס רגיל, אך אם אתם  מגיעים בשעות היום , אולי עדיף לקנות כרטיס לקו אקספרס שמדלג על עומסי תנועה.
שאטלים – מגוון חברות מעניקות שירותי הסעה עד לבית המלון באמצעות שאטלים, לרבות חברה המעניקה שירותים בעברית. מומלץ להזמין מראש את מקומכם

טיסה