החופשה שלך בפראג מתחילה כאן

החופשה שלך בפראג מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיסות לפראג

טיסות לפראג

טיסות לפראג עם קשרי תעופה

קשרי תעופה משווקת מגוון טיסות עם מגוון חברות טיסה בינלאומיות, כולל טיסות שכר וטיסות ישירות עם חברת ארקיע, טיסות סדירות ישירות עם Turkish Airlines וטיסות עם עצירות ביניים ביעדים בינלאומיים עם Air Serbia ו- Czech Airlines. 
 
פראג נחשבת לאחד מהיעדים הפופולריים באירופה, ותמיד ניתן למצוא טיסה לעיר הציורית הזו. הטיסות הישירות מוצעות בחודשי החורף, מספטמבר ועד ינואר, ואורכן כ3:50 שעות. הטיסות ממריאות מנתב"ג ונוחתות בשדה התעופה של פראג - Vaclav Havel. וצלב הוא שדה התעופה היחיד של פראג, כך שבאין אם בחרתם בטיסה ישירה, או טיס עם עצירה יהיה קל לתכנן את ההגעה לעיר והמלון – הואיל וכלל התיירים שנוחתים בפראג, נוחתים באותו השדה.  
צרו קשר

דרכי הגעה מהשדה מפראג למרכז העיר

 
מונית – מונית נחשבת לבחירה הטובה ביותר להגיע למלון שלכם או למרכז העיר משדה התעופה. עלות הנסיעה נעה סביב 700 קרונות, כ-100 שקלים – ואם חולקים את המונית אז בכלל מדובר באופציה נהדרת. נהגי המוניות נמצאים תחת פיקוח ולכן אין סיבה לחשוש לעלות על המונית הראשונה שתראו מחוץ לטרמינל. 
 
אוטובוס – אם אין לכם מזוודות ואתם  נעים ללא הרבה משקל, מטרמינל 1 אפשר לקחת את אוטובוס מס' 119 עד לתחנתו הסופית ומשם יורדים למטרו. למטרו מספר קווים שייקחו אתכם למרכז העיר תוך 15 דקות. עלות הנסיעה באוטובוס הינה 32 קרונות, סביב ה4-5 שקלים.  
 
 
 
מטוס טס בשמיים