החופשה שלך בפראג מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

החופשה שלך בפראג מתחילה כאן

משפחות בפראג

משפחות בפראג

ילדים ומשפחות בפראג

  • מזג אוויר
    19°
  • מטבע מקומי
    קורונה צ'כית
  • שעה מקומית

גן החיות של פראג

גן החיות של פראג - אטרקציות למשפחות בפראג
Praha Zoo- טיול משפחתי לפראג מחייב ביקור בגן החיות של העיר, הנחשב בצדק לאחד היפים והמושקעים באירופה כולה. גן החיות ממוקם על צלע הר לא הרחק מנהר הוולטאבה וסמוך לפארק Stromovka . הוא נוסד בשנות השלושים של המאה הקודמת והוא משתרע על פני שטח של 450 דונם ומאכלס למעלה מ-4,500 בעלי חיים וכמה מאות של זנים שונים. הגן נושא את דגל החינוך לאהבת הטבע וקידום המחקר הזואולוגי. כמו כן פועל הגן רבות למען רבייתם ושימורם של זנים שונים של בעלי חיים הנמצאים בסכנת הכחדה. 
הגן מצליח ליצור עבור בעלי החיים המתגוררים בו את תחושת אזור הגידול הטבעי שלהם - ברוב המקרים החיות אינן גרות בתוך כלובים אלא מופרדות מקהל הצופים על ידי תעלות מים בלבד והן חופשיות במרחב מחיה גדול יחסית. ילדים יכולים לרכב על סוסי פוני, ללטף חיות, ולצפות באילוף ובהאכלת החיות. כתובת:U Trojskeho Zamku 3/120 . הוא פתוח בחורף, מדי יום 16:00-9:00; בקיץ, לאורך כל השבוע בין השעות 18:00-9:00. כדאי לדעת: מומלץ להזמין סיור לילי ולהתרשם מחיות הלילה המיוחדות.

מוזיאון השוקולד

מוזיאון השוקולד של פראג - אטרקציות לילדים בפראג
Muzeum Cokolady– זוהי אטרקציה נהדרת בשביל הילדים  - בית חרושת לייצור שוקולד ומוזיאון המציג תערוכות שוקולד שונות. בין השאר, אפשר לצפות בו בתצוגה של ההיסטוריה ארוכת השנים של הכנת השוקולד מפולי קקאו שהביא עמו קולומבוס לאירופה ותצוגת ניירות עטיפה. הילדים יכולים להשתתף בסדנת ייצור שוקולד כיפית, ולבקר בחנות המוזיאון המשגעת מריחות והטעמים הנפלאים שבה. כן, בהחלט אפשר לטעום. ניתן גם לצפות בהכנת שוקולד בחנות. בכניסה למוזיאון מקבלים הילדים מדבקות שעליהם להדביק בזמן הסיור לפי ההנחיות, כשבסוף הם מקבלים הפתעה: ניחשתם נכון, שוקולד. כתובת: Celenta 10 . המוזיאון מדי יום 18:00-12:00.הגן מצליח ליצור עבור בעלי החיים המתגוררים בו את תחושת אזור הגידול הטבעי שלהם - ברוב המקרים החיות אינן גרות בתוך כלובים אלא מופרדות מקהל הצופים על ידי תעלות מים בלבד והן חופשיות במרחב מחיה גדול יחסית. ילדים יכולים לרכב על סוסי פוני, ללטף חיות, ולצפות באילוף ובהאכלת החיות. כתובת:U Trojskeho Zamku 3/120 . הוא פתוח בחורף, מדי יום 16:00-9:00; בקיץ, לאורך כל השבוע בין השעות 18:00-9:00. כדאי לדעת: מומלץ להזמין סיור לילי ולהתרשם מחיות הלילה המיוחדות.

מגרש ללימוד חוקי התנועה

אטרקציות למשפחות בפראג
Traffic Rules Playground Prosek- זהו אתר ייחודי  המאפשר בילוי של שעות עם הילדים. לרווחת ההורים ישנו בית קפה המגיש גלידות, עוגות ועוד. יש לשים פיקדון על מנת לקבל רכב מנועי זעיר לילדים, אפשר גם לקבל אופניים, קורקינט או רכב עם פדלים. הילדים נוסעים בתוך מגרש הבנוי כמודל של מערכת כבישים אמיתית, עם צמתים מרומזרים, תמרורים, נתיבי תנועה וכדומה. הם לומדים את חוקי התנועה וההשתלבות בה, כולל אמצעי זהירות והתנהגות נכונה על הכביש. זוהי, ללא ספק, חוויה מהנה, מעשירה ומלמדת מאוד. כתובת: Praha 9 Prosek, Lirvinivsk 500. הפארק פתוח בין החודשים יוני-אוגוסט, שני-שישי 10:00-19:00; אפריל,-מאי, ספטמבר-אוקטובר, שני-שישי 13:00-18:00.

מוזיאון מיניאטורות

מוזיאון מיניאטורות פראג - אטרקציות לילדים בפראג
Muzeum Miniatur- המוזיאון המדליק והייחודי הזה מציע בו אוסף עצום של מיניאטורות, שחלק מהן ניתן לראות רק באמצעות עין מזוינת - בין אם זה בעזרת זכוכית מגדלת או עדשה מיוחדת. את המיניאטורות יצר האמן אנתוני קוננקו, ובין יצירותיו תוכלו לראות שיירת גמלים בתוך מחט, ספינה על כנפיים של יתוש, מגדל אייפל בגודל של פחות מחצי סנטימטר, רכבת שלמה על שיערה של אדם וכן את הספר הקטן ביותר בעולם (1 ס"מ על 1 ס"מ) ובו לא פחות מאשר סיפור שלם של צ'כוב המסופר על פני 30 עמודים. כתובת: המוזיאון נמצא במתחם מצודת פראג. פתוח כל יום 17:00-9:00.

מה לעשות בפראג