החופשה שלך ברודוס מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

החופשה שלך ברודוס מתחילה כאן

חפש מלונות לרודוס

חפש טיסה ומלון לרודוס

חופשה בזמן קורונה ברודוס

חופשה בזמן קורונה

חופשה ברודוס בזמן קורונה. מדיניות בידוד, הגבלות ועוד

מזג אוויר
15°
מטבע מקומי
אירו
שעה מקומית

יוון הכריזה כי היא מכירה בדרכון הירוק

 

ממשלת יוון הכריזה כי היא מכירה בדרכון הירוק הישראלי והחל מיום 23.3.21 כל מי שמחזיק בתעודת מתחסן/ מחלים יוכל להיכנס למדינה ללא צורך בבידוד. עדיין תצטרכו להציג בדיקה שלילית שנעשתה בתוך 72 השעות שלפני מועד הטיסה. יש להציג בדיקה שלילית גם לפני העלייה לטיסה חזרה לישראל כך שכדאי לדעת לפני איפה יש מעבדות זמינות לבדיקות קורונה לתיירים. ילדים מתחת לגיל 10 לא מחויבים לבדיקה שלילית בכניסה, מעל גיל 10 מחויבים.בשלב זה לא תתאפשר כניסה של תיירים לא מחוסנים אך זה עשוי להשתנות בהמשך. בנוסף, מגבלת הכניסה של עד 10,000 ישראלים בוטלה והכניסה כעת היא חופשית וללא הגבלה כלשהי לכמות הנכנסים ליוון. למרות שנכון ליום כתיבת שורות אלה יוון נמצאת תחת הגבלות ומדד התחלואה גבוה יחסית, הצפי הוא שעד פתיחת עונת התיירות בחודש מאי יוסרו ההגבלות או לפחות חלקן.

 

חשוב לדעת לפני שסוגרים

 1. כאמור לאור מצב התחלואה במדינה, יוון נמצאת בסגר כללי שעתיד להיגמר באמצע חודש אפריל והפתיחה המחודשת נכון לעכשיו פונה בעיקר לבעלי עסקים וביקורי משפחות.
 2. תיירים רשאים להגיע למדינה ולנוע בה משדה התעופה אל מלון שהוזמן מראש (בהצגת אישור הזמנה לכל תקופת השהייה) ולהישאר בו ובסביבתו בהתאם לתנאים והגבלות המתעדכנים של הממשלה המקומית. מעבר בין יעדים בתוך יוון נעשה בעזרת דרכון ואישור הזמנה למלון ביעד.
 3. האטרקציות, חיי הלילה, מתחמי הבילוי סגורים בשלב זה, מסעדות במתכונת משלוחים ולמעשה רק מקומות עבודה חיוניים פתוחים (סופרמרקט, בתי מרקחת וכו').
 4. חובת עטיה של מסכת פנים בכל המקומות הציבוריים.
 5. ייתכן כי תצטרכו לעשות בדיקה נוספת לאחר הנחיתה ביוון. הבדיקות מתבצעות בצורה אקראית.
   
החלטתי לטוס ליוון, מה עליי לעשות?
 • למלא הצהרת נוסע יוצא מישראל לפני טיסה – כ 24 שעות לפני מועד הטיסה הלוך
 • למלא הצהרת נוסע נכנס לישראל לפני טיסה – כ 24 שעות לפני מועד הטיסה חזור
 • למלא טופס PLF - טופס מעקב של ממשלת יוון. חלה חובת מילוי הטופס על ידי כל תייר המבקש להיכנס ליוון ללא קשר למדינה בה הוא מתגורר, ניתן למלא את הטופס עד 48 שעות לפני מועד הטיסה לכל המאוחר. שימו לב: ללא אישור על טופס זה לא תוכלו להיכנס ליוון.
 • להצטייד בבדיקת קורונה שלילית מודפסת באנגלית / יוונית בלבד ושנעשתה בתוך 72 שעות לפני מועד הטיסה – חובה למחוסנים ולא מחוסנים כאחד.

המידע אודות תנאי הכניסה ליוון מתעדכן כל הזמן. על אחריות הנוסעים לוודא את התנאים לפני שטסים.