החופשה שלך ברודוס מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

החופשה שלך ברודוס מתחילה כאן

חפש מלונות לרודוס

חפש טיסה ומלון לרודוס

חיי לילה ברודוס

חיי לילה ברודוס

להורדת ריכוז ההמלצות של קשרי תעופה לרודוס לחץ כאן

חיי לילה ברודוס, מועדונים ברודוס והמלצות לבילוי

  • מזג אוויר
    17°
  • מטבע מקומי
    יורו
  • שעה מקומית

חיי לילה ברודוס

Captain Hook

הידעתם? קפטן הוק, שהרפתקאותיו נודעו על פני שבעת ימים, העניק את שמו למועדון זה בעצמו! באחד ממסעותיו הורה לאנשי צוותו  לעגון באי הקסום רודוס, שם יוכל לבקר ולשתות בבית מרזח קטן ליד שפת הים. לזכר הימים ההם מושמעת במועדון זה מוזיקה טובה, ונמכרים משקאות מיובאים, וויסקי ובירה מקומית. המבקרים יכולים להחיות בדמיונם את הרפתקאותיו הסוערות של קפטן הוק, ואולי אף לצאת בעקבות האוצרות שחיפש. המוזיקה המנוגנת במועדון זה כוללת בין השאר רוק קלאסי, הארד רוק ו"הבי מטל", וכן שידורים מוקלטים של הופעות חיות ידועות מוקרנים על המסכים שבמקום.

כתובת: .40 Orfanidou st

חיי לילה ברודוס

Jamaica Music Bar

הפאב הוותיק ביותר ברובע פליראקי, המכונה גם "רחוב הפאבים". שלא כמו פאבים אחרים, המקום נפתח כבר בשעות הבוקר המוקדמות, ומציע למבקרים ארוחת בוקר יוונית טיפוסית. על שני מסכי טלוויזיה גדולים מוקרנים אירועי ספורט בשידורים ישירים, כך שכדאי להגיע למקום כשהוא מלא באוהדים נרגשים של קבוצה זו או אחרת.

כתובת: Ermou st.

מועדונים ברודוס

Colorado

קולורדו הוא המועדון הידוע והנחשב ביותר ברודוס, בעיקר בזכות המוזיקה המובחרת מסוגים שונים שניתן לשמוע בשלוש קומותיו. המועדון מצויד בציוד הגברה משוכלל, המעשיר את חוויית הביקור במקום ופשוט לא מאפשר לך שלא לרקוד, יחד עם מאות הבליינים מכל העולם ומכל הגילאים שמסביבך. מועדון קולורדו שוכן ברחוב אורפנידו, הרחוב הססגוני ומלא שמחת החיים אשר בו מתרחשים רוב חיי הלילה של רודוס.

כתובת: .57 Orfanidou st 

מועדונים ברודוס

Sting Club

מועדון אופנתי וסוער מושך אליו את מיטב התקליטנים העולמיים. במועדון זה נערכות מסיבות מושקעות ומושמעת בו בעיקר מוסיקה עכשווית ואלקטרונית באווירה מודרנית וצעירה, להנאתם של הצעירים המקומיים ושל התיירים שמחפשים מקום להתבדר ולשתות.

כתובת: רחוב המועדונים בפליראקי.

ריכוז ההמלצות של קשרי תעופה לרודוס

שם המועדון כתובת
Captain Hook 40 Orfanidou st
Jamaica Music Bar  Ermou st.
Colorado 57 Orfanidou st 
Sting Club רחוב המועדונים בפליראקי.