החופשה שלך ברודוס מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

החופשה שלך ברודוס מתחילה כאן

חפש מלונות לרודוס

חפש טיסה ומלון לרודוס

תחבורה ברודוס

תחבורה ברודוס

השכרת רכב ברודוס

  • מזג אוויר
    22°
  • מטבע מקומי
    יורו
  • שעה מקומית
השכרת רכב ברודוס מציעה נוחות שאין שניה לה ומאפשרת לכם לחקור בקלות את האתרים ההיסטוריים של האי, היערות והחופים המבודדים. בעת ניווט ברודוס, זכרו שלא כל הדרכים מסומנות היטב. מומלץ להשתמש באפליקציות ניווט, ולהיזהר, במיוחד בצמתים לא מסומנים. בעוד שהחניה בדרך כלל נטולת בעיה בגלל צפיפות הרכבים הנמוכה, מרכזי הערים עלולים להוות אתגר. במקרים כאלה, שקלו חניה בפאתי העיר והליכה רגלית או שימוש בתחבורה ציבורית. זכרו, חל איסור מוחלט להוציא רכבים שכורים מיוון. בנוסף, היו מוכנים לכבישי אגרה, שבהם אגרות משולמים בדרך כלל במזומן. טיפים אלו מבטיחים חווית נהיגה חלקה ומהנה תוך כדי חקר הנופים המדהימים של רודוס.

עלויות השכרת רכב - 
עלות השכרת רכב ברודוס יכולה להשתנות בהתאם למספר גורמים כגון סוג הרכב, משך ההשכרה, שנתון וחברת ההשכרה. בממוצע, אתם יכולים לצפות לשלם בין 20 אירו ל-100 אירו או יותר ליום עבור השכרת רכב סטנדרטי. המחירים עשויים להיות גבוהים יותר בעונות שיא התיירות או נמוכים יותר אם תזמינו מראש או תבחרו בתקופת שכירות ארוכה יותר. חיוני לחפש ולהשוות מחירים מסוכנויות השכרה שונות כדי למצוא את העסקה הטובה ביותר עבור הצרכים שלך. בנוסף, שקלו כיסוי ביטוחי, פוליסות דלק וכל עמלה נוספת שעשויה לחול. הזמנת אונליין מראש יכולה לעתים קרובות להביא לתעריפים טובים יותר בהשוואה להשכרה ישירות בשדה התעופה או בהגעה לרודוס.
השכרת רכב ביוון

השכרת אופנוע ברודוס -

השכרת אופנועים ברודוס מציעה דרך הרפתקנית לחקור את הדרכים המפותלות והנופים המרהיבים של האי. מחירי השכרת אופנועים משתנים בדרך כלל בהתאם לסוג האופנוע ומשך ההשכרה, נעים בין 20 ל-50 יורו ליום.
 

השכרת טרקטורון ברודוס -

השכרת טרקטורונים ברודוס מספקת דרך מרגשת לנווט בשטח המחוספס של האי ובשבילי השטח. מחירי ההשכרה לטרקטורונים משתנים בהתאם לדגם ולמשך ההשכרה, ונעים בין כ-30 אירו ל-70 אירו ליום.
 

השכרת קטנוע ברודוס -

השכרת קטנועים ברודוס היא בחירה פופולרית עבור המון ישראלים,עם קטנוע אפשר לתמרן דרך הרחובות הצרים וכבישי החוף של האי בקלות. מחירי השכרת קטנועים מתחילים בדרך כלל בסביבות 15-25 אירו ליום, מה שהופך אותה לאפשרות תחבורה נוחה עבור זוגות מטיילים.
השכרת קטנוע ביוון

תחבורה ציבורית ברודוס

התחבורה הציבורית ברודוס מספקת אפשרות נוחה ובמחיר סביר לחקר האטרקציות הרבות של האי. אמצעי התחבורה הציבורית העיקרי הוא מערכת האוטובוסים, המציעה כיסוי נרחב ברחבי האי. מטיילים יכולים לעלות בקלות על אוטובוסים כדי להגיע ליעדים פופולריים כגון העיר רודוס, לינדוס ונמל התעופה. האוטובוסים הם בדרך כלל אמינים ופועלים לעתים קרובות, מה שהופך אותם לבחירה מעשית להתניידות. בנוסף, מוניות זמינות בקלות לנסיעות קצרות יותר או תחבורה אישית יותר. בסך הכל, התחבורה הציבורית של רודוס מבטיחה שהמבקרים יוכלו לנווט באי בנוחות תוך שהם חווים את ההיסטוריה העשירה והנופים המדהימים שלו.
מונית ברודוס

מעבורות ברודוס

מעבורות מרודוס מקשרות מטיילים ליעדים שונים כמו קרפטוס, אתונה, סימי, קוס וסנטוריני. מעבורות אלו מספקות אפשרויות תחבורה נוחות לחקר איים סמוכים או חזרה ליבשת. בדוק עם חברות מעבורות מקומיות עבור לוחות זמנים ומידע על כרטיסים, ותיהנה מהמסע הנופי על פני הים האגאי.


מרודוס לקרפאטוס -

 מעבורות מציעות מסלול ישיר מרודוס לקרפאטוס, ומספקות לנוסעים דרך נוחה לחקור את האי הציורי הזה, המחירים נעים תלוי עונה בין 150-400 שקל

מרודוס לסימי -


 מעבורות מרודוס לסימי מספקות למטיילים הפלגה קצרה ונופית לאי המקסים הזה הידוע בנמל הססגוני והארכיטקטורה
הניאו-קלאסית שלו, המחירים נעים תלוי עונה בין 80-200 שקל

מרודוס לקוס - 


מעבורות מקשרות את רודוס לאי הסמוך קוס, ומציעות לנוסעים דרך נוחה לחקור את האתרים ההיסטוריים, החופים היפים והאווירה התוססת שלה, המחירים נעים תלוי עונה בין 80-350 שקל

מעבורת מרודוס לאיים יוונים קרובים