החופשה שלך בבודפשט מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

החופשה שלך בבודפשט מתחילה כאן

קניות בבודפשט

קניות בבודפשט

קניות בבודפשט

מזג אוויר
מטבע מקומי
פורינט הונגרי
שעה מקומית

מדרחוב ואצי (Vaci Ucta)

מדרחוב ואצי אוצה בבודפשט
זהו הוא אחד מהרחובות הידועים והאהובים בבודפשט, רחוב צבעוני ומלא באווירה. הוא שוקק חיים, אנשים, מסעדות, בתי קפה, קניונים וחנויות פאר לצד חנויות עממיות יותר ומגיעים אליו הן מקומיים והן תיירים מכל העולם. המדרחוב מתחיל בכיכר וורשמטרי ונמשך עד לשוק המקורה, והשיטוט לאורכו, מעבר לשופינג המגוון שניתן לערוך בחנויות שבו, מעביר יותר מכל את האווירה המיוחדת של העיר הזו.
 
 
 

רחוב האופנה  

מדרחוב האופנה בבודפשט
אם מתחשק לכם להרגיש לרגע בשדרה החמישית של ניו יורק, או בשאנז אליזה בפריז, זהו הרחוב בשבילכם. לרחוב האופנה של בודפשט יש ללא ספק המון אמביציה להשתוות לרחובות בבירות האופנה של אירופה, ולעתים הוא אף מרגיש כך. תוכלו למצוא בו את רוב המותגים והחנויות של מעצבי-העל העולמיים, וכן רשתות בגדים, חנויות עודפים ומציאות. 
 
 

השוק המקורה  

השוק המקורה בבודפשט
בצמוד למדרחוב ואצי ממוקם השוק המקורה והמקסים של בודשפט, ובו דוכנים של אוכל מהיר, מגוון של גבינות, נקניקים, פירות וירקות טריים, תבלינים, בשרים, דגים, וגם בגדים וצעצועים. לשוק שלוש קומות וסופרמרקט בקומת המרתף, כשבקומה העליונה שלו תמצאו בתי קפה ומסעדות. השוק נוח להתמצאות והוא לא תמיד זול כצפוי.
 

שוק הפשפשים

שוק הפשפשים בבודפשט
Esceri Flea Market - מעבר לחפצים, רהיטים בגדים יד שניה ושאר מציאות, שניתן למצוא בכל שוק פשפשים, תוכלו למצוא בשוק הפשפשים המקסים הזה גם מזכרות מימי מלחמת העולם השנייה, תלבושות וסמלים מתקופת השלטון הנאצי ומתקופת הקומוניסטים, וכן תכשיטים, שעונים, תשמישי קדושה ויודאיקה ועוד. השוק פתוח בימי שני-שישי 16:00-8:00, שבת 15:00-6:00, ראשון 13:00-8:00