החופשה שלך באנטליה מתחילה כאן
הוסף יעד
החופשה שלך באנטליה מתחילה כאן
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיסות לאנטליה

טיסות לאנטליה

מה לעשות באנטליה

מעוניינים בטיסות לאנטליה?

בקשרי תעופה תמצאו טיסות לאנטליה במבצעים בלעדיים, חבילות הכל כלול, דילים אטרקטיביים ותאריכי טיסה גמישים. אנטליה, בירת תורכיה, קרובה מתמיד, זולה, איכותית ומספקת חוויה מושלמת של נופש וטיולים
אנטליה מציעה נופש מסוג אחר, עם מלונות איכותיים, קלאבים מפוארים, מועדונים, מסעדות עם מיטב המטבח התורכי, הים תיכוני והאירופאי, מוזיאונים ובעיקר חוף ים מדהים, רחב ומאיר פנים. חבילות הכל כלול מאפשרות נופש איכותי מבלי לדאוג לשום דבר, רק להתפנק ולכייף. תוכלו לטייל בעיירות הסמוכות, לבקר באתרים ההיסטוריים ובחורבות העיר הרומית העתיקה, לרקוד במסיבות עם תיירים מכל אירופה, וליהנות ממזג אוויר נוח. חופשה באנטליה היא ללא ספק חופשה כמו שחופשה צריכה להיות - כיפית, רגועה, משתלמת ושלמה.
כשאתם רוכשים טיסות לאנטליה באתר קשרי תעופה אתם נהנים מממשק נוח, מהיר, יעיל, פשוט, ומאובטח.

כדאי לדעת על אנטליה

מזג אויר
מזג האוויר באנטליה הוא מזג אוויר ים תיכוני טיפוסי, מזג אוויר נוח ונעים. אנטליה מתאימה לביקור בכל עונה, יחד עם זאת החודשים המומלצים לטיול בה הם מרץ עד אוקטובר. בתקופה זו חם מספיק וגם אפשר ליהנות משלל האטרקציות שמציעה העיר. בדצמבר עד מרץ עשוי להיות קר לעיתים וגם גשום ונובמבר מזג האוויר, כיאה לעונת מעבר, פחות צפוי.
 
תחבורה
כיאה לעיר גדולה ותיירותית, מציעה אנטליה פתרונות תחבורה יעילים ונוחים. אוטובוסי הדולמוש נחשבים לאמצעי התחבורה הזמין והנוח ביותר בעיר והם עוצרים בלא מעט נקודות ברחבי העיר, לרבות הנקודות המתויירות והמוכרות שבה. מוניות הן אפשרות נוספת אם כי עשויה להיות יקרה יותר וגם הסעות פרטיות. יש באנטליה חשמלית עם קו אחד בלבד, המתמקד בחלק המערבי של אנטליה ופועל מהשעה 07:00 בבוקר ועד 21:00 בערב, בתדירות של אחת לחצי שעה. רכבת אקספרס מקשרת את אנטליה עם ערים אחרות בטורקיה וגם במדינות אחרות באירופה, רכבת שנציעה נוחות רבה ובעיקר נופים מקסימים בדרך.
הגעה
טיסות לאנטליה מישראל יוצאות בתדירות גבוהה ובמיוחד במהלך חודשי הקיץ, הנחשבים לשיא עונת התיירות. נמל התעופה של אנטליה (Anatalya Uluslarasi Havalimani) הוא נמל תעופה בינלאומי גדול, ממנו ממריאות טיסות לכל העולם. הוא נמצא במרחק של 10 ק"מ מהעיר וכדי להגיע ממנו ישירות אליה ניתן להיעזר בשאטלים של חברות פרטיות או באמצעות מוניות, שתיקחנה אתכם למחוז חפציכם.
 
כסף
החזרי מע"מ – המטבע המקובל באנטליה הוא לירה טורקית ושיעור המע"מ עומד על 18 אחוזים. ניתן לקבל החזר מע"מ על קניות של מוצרים שונים. כדי לקבל אותו יש להגיש טופס מיוחד וכן את הקבלות שצברתם בקניות. את כל זאת ניתן לעשות ישירות בשדה התעופה, לפני הטיסה חזרה הביתה.
תשר – התשר המקובל באנטליה הוא 10 אחוז, והוא ניתן לרוב למלצרים במסעדות ובבתי קפה כמו גם לספקי שירות למיניהם, כמו מדריכים פרטיים, נהגי מוניות ועוד.