הטיול שלך לאוקראינה מתחיל כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה

מאורגנים לאוקראינה

מאורגנים לאוקראינה

הטיולים המאורגנים שלנו ליעד זה נגמרו לבינתיים

למה לי מאורגן באוקראינה?

כשמסתכלים על אוקראינה לעומק, לומדים שזו מדינה עצומה בגודלה, ששפתה המדוברת כלל לא מזכירה אנגלית ואולי הכי ניכרת מבין כולם זו ההיסטוריה העשירה שליוותה את אוקראינה מימי קדם וממשיכה להשפיע עליה גם בהווה. לכן, טיולים מאורגנים לאוקראינה ואודסה בפרט, יכולים לסייע לאלו שמבחינתם טיול זה אותנטיות, מורשת ומסע אחורה בזמן. 
 

הטיול המאורגן באודסה

אודסה היא אחת מן הערים הפופולריות והיפות של אוקראינה. אומנם היא נחשבת לשם יחסית טרי בקרב התיירים הישראלים, אך כבר לא מעט שנים שאודסה מושכת אליה תיירים ממגוון מקומות בעולם. אלו הרוצים לחוות חופשה המשלבת את ההיצע הקולינרי, היסטורי, ואת חוויות הקניות – יחד עם מדריכים מנוסים דובר עברית – מצאו את מקומם.  
 

קצת על הטיול.. 

הטיול המאורגן לאודסה כולל טיסות הלוך ושוב עם חברת אל-על, מלונות 4-5 כוכבים במיקומים אטרקטיביים, העברות לביצוע התוכנית ומדריך מנוסה. תכנית הטיול שמה דגש על היכרות עם אודסה על שלל תחומים. ביקור בשווקים, מוסדות יהודיים עתיקים, טעימת יינות, אתרים היסטוריים ויום חופשי לחרוש את רחובות העיר.
 

שומרי מסורת

שומרי מסורת שרוצים לספוג מהעיר התוססת מוזמנים גם הם להזמין טיול מאורגן לאודסה עם ארוחות לשומרי כשרות. מדובר בטיול בפני עצמו שהורכב לצורכי שומרי הכשרות.
 
טיול מאורגן באודסה
טיול מאורגן באוקראינה
טיול מאורגן באוקראינה