החופשה שלך באודסה מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

החופשה שלך באודסה מתחילה כאן

החופשה שלך באודסה מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה

אטרקציות באודסה

אטרקציות באודסה

אטרקציות באודסה

  • מזג אוויר
    32°
  • מטבע מקומי
    ריבניה
  • שעה מקומית

בית האופרה והבלט

בית האופרה והבלט של אודסה
Odessa National Academic Theater of Opera & Ballet -  זהו אולי אחד מסמליה הבולטים של אודסה וגם אחד מאתרי החובה בעיר. בית האופרה והבלט נבנה בשנת 1887 והוא תוכנן ועוצב בהשראת הסגנון הבארוקי ניאו רנסנסי, כמותו תמצאו בבית האופרה שבווינה, שהוא עצמו אטרקציה חשובה ומוכרת מאד. לאחר שהיה סגור מספר שנים, שופץ ונפתח מחדש בשנת 2007 וכיום הוא מארח הופעות נחשבות הפתוחות לציבור הרחב. מומלץ מאד להגיע לסיור בו, המתקיים ברחבי המקום וכולל עצירה בנקודות מיוחדות בו.
כתובת: Lane Tchaikovsky 1 
 

מדרגות בוטיומקין

מדרגות פוטיומקין אודסה
Potemkin Stairs – זוהי אטרקציה תיירותית בולטת מאד באודסה ולא בכדי. מדובר ב-192 מדרגות, שהתפרסמו בסרטו של סרגיי אייזנשטיין על מרד הפועלים הגדול שהחל בשנת 1905 עוד בתקופת השלטון הסובייטי. בפועל, המרד עצמו אמנם לא התרחש על מדרגות אלו, אולם הן הפכו לסמל המאבק וכיום מהוות אתר הנצחה לקורבנותיו. בראשן אפשר למצוא את פסלו של הדוכס הראשון של אודסה, הדוכס רישלייה וגם תצפית פנורמית על העיר ועל המפרץ שלה. מי שלא רוצה לעשות את כל הדרך למעלה ברגל, יכול להיעזר ברכבל שנמצא בתחתית.
כתובת: Ekaterininskaya st
 

הקטקומבות של אודסה

הקטקומבות של אודסה
Odessa Catacombs – כאן מדובר באטרקציה מסוג אחר וגם בין המוכרות בעיר. זוהי רשת של מנהרות תת קרקעיות, הפרוסות לאורך העיר. רשת זו נחצבה במהלך המאה ה – 19 לצורך כריית חומרי בניין שישמשו לבניית העיר. עומק המערות הוא 60 מטרים והיקפן כלל לא ידוע. משערים שהן כוללות 1,000 פתחים שחלקם שימש מבריחים במהלך השנים ואפילו פרטיזנים סובייטים בתקופת מלחמת העולם השנייה. חלק קטן מהמערות האלו פתוח לציבור, בעוד שחלק אחר מושך אליו לא מעט הרפתקנים למרות שהכניסה אליו אסורה. 

חוף לנזהרון

חוף לנזהרון אודסה
Lanzheron – בהיותה עיר נופש תיירותית ובולטת מאד, מציעה אודסה גם חופים מקסימים שמומלץ מאד לעצור בהם לביקור. אחד החופים היפים והמומלצים ביותר לביקור הוא חוף לנזהרון, חוף חולי מקסים. מגיעים אליו לא מעט מקומיים וגם תיירים רבים והתשתיות בו מפותחות ומושקעות. לאורכו אפשר למצוא מסעדות, דשאים וגם מרכז ספורט ימי. ולמי שמגיע עם הילדים, כדאי לעצור לביקור בדולפינריום, שנמצא ממש שם ומציע למבקריו מופעי דולפינים ואטרקציות נוספות. 

מה לעשות באודסה