החופשה שלך בזקינטוס מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

החופשה שלך בזקינטוס מתחילה כאן

חפש מלונות לזקינטוס

חפש טיסה ומלון לזקינטוס

קניות בזקינטוס

קניות בזקינטוס

קניות בזקינטוס

  • מזג אוויר
    31°
  • מטבע מקומי
    יורו
  • שעה מקומית

רחוב הקניות אלכסנדר
רחוב הקניות אלכסנדר
אם אתם רוצים להקדיש כמה שעות במהלך החופשה שלכם בזקינטוס לקניות, לא תרצו לפספס את רחוב אלכסנדר, רחוב הקניות הידוע של האי. הוא נמצא בעיר זנטה (Zante) והוא כולל שדרה גדולה מאד, שלארוכה שלל חנויות מסוגים שונים ובטווח רחב של מחירים. תמצאו בו חנויות מזכרות כמובן, וגם חנויות בגדים לנשים, לגברים ולילדים, חנויות תכשיטים, חנויות נעליים, חנויות קרמיקה והפתעות נוספות. זוהי הזדמנות מצוינת לבזבז קצת כסף וגם לרכוש מתנות ומזכרות מהאי.

Gold Leonidas Michalopoulos

שופינג בזקינטוס
סביר שתתקלו בלא מעט חנויות תכשיטים ברחבי האי, אבל החנות הזו היא אחת החנויות הטובות, שמציעה לכם מגוון רחב של תכשיטים שמתאימים לכל אירוע. אם אתם רוצים לנצל את החופשה שלכם על האי כדי להציע לבת הזוג שלכם נישואין, מומלץ לכם להגיע לחנות הזו כדי לקנות לה טבעת לכבוד המאורע החשוב הזה. אם אתן רוצות לפרגן לעצמכן בתכשיט יפה ואולי מזכרת מנצנצת מהביקור שלכן ביוון, כדאי לכן להגיע אליה. היא נפתחה לראשונה בשנת 1983 ומאז מושכת אליה המונים.

Sweet & Wine Zakynthos
Sweet & Wine Zakynthos - קניות בזקינטוס
בחנות הזו, השייכת למפעל הנוגט המפורסם של זקינטוס, תמצאו מוצרים באיכות גבוהה מאד, המשמרים את המסורת המקומית. המפעל נפתח לראשונה בשנת 1910 ומאז פועל במלוא המרץ ומהווה מוקד עלייה לרגל הן לתיירים והן למקומיים חובבי המתוקים. 
כתובת: Zakynthos Town, Psaron 5

Hanne Mi's Ceramic Art Studio

זקינטוס קניות
חנות הקרמיקה המיוחדת הזו היא בגדר חובה, אם אתם מעוניינים להביא אתכם לארץ כלי קרמיקה מיוחד ויפה מהאי. את החנות פתחה אמנית קרמיקה נורבגית בשם האנה, שמייצרת בסטודיו שלה כלי חרס ופסלים מיוחדים במינם, שמקור ההשראה להם הם נורבגיה, מקום לידתה, וגם הנופים הים תיכוניים האופייניים לאי. הסטודיו שלה כמו גם החנות פתוחים בין החודשים מאי עד אוקטובר. למי שמגיע מחוץ לעונה, מומלץ להתקשר לפני ההגעה. 
כתובת: Vassilikos region

מה לעשות בזקינטוס