החופשה שלך בזקינטוס מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

החופשה שלך בזקינטוס מתחילה כאן

חפש מלונות לזקינטוס

חפש טיסה ומלון לזקינטוס

אוכל בזקינטוס

אוכל בזקינטוס

מסעדות בזקינטוס

  • מזג אוויר
    33°
  • מטבע מקומי
    יורו
  • שעה מקומית

Popolaros Tavern

Popolaros Tavern
מדובר בטברנה מסורתית טיפוסית, הפתוחה בכל יום ולאורך כל חודשי השנה. מגיעים אליה מקומיים, המתגוררים על האי ובאזור וכמובן גם תיירים שגילו את הקסם הרב שלה. המסעדה נפתחה לקהל הרחב בשנת 1992 ומאז מהווה מוקד עלייה לרגל ולא בכדי. האוכל בה טרי ומצוין והוא מתבסס על חומרי גלם עשירים ומקומיים. הלחם שמוגש בה נאפה במקום והיין הוא תוצרת מקומית גם כן, והוא מיוצר מהכרמים השייכים לבעלי המסעדה. 
כתובת: Ampelokipoi, Zante Zakynthos

Lithies Tavern

Lithies Tavern
המסעדה הזו, שנמצאת במלון לית'יוס טברן, נמצאת בתוך מבנה אבן מקסים, המוקף בגינה יפהפייה. כל המנות במסעדה מתבססות על חומרי גלם מקומיים, לרבות מנות העוף, הבשר, הירקות וגם המנות החלביות השונות. המסעדה נפתחה בשנת 1991 והיא מציעה למבקרים בה את המטבח המקומי הנהדר במלוא תפארתו. לא מדובר כאן במסעדת פאר, אלא מסעדה צנועה וטובה, שמתאימה לכל מי שמחפש אוכל טרי ומשובח. 
כתובת: Lithies Organic Farm, Houses and Taverna, Vasilikos, Zakynthis

Xigia Tavern

Xigia Tavern
זוהי אחת המסעדות המוערכות ביותר על ידי המקומיים ולא בכדי. במסעדה הנפלאה הזו מקפידים על איכות המזון ועל האווירה המופלאה ומגיעים אליה גם לא מעט תיירים, שזיהו בה את הקסם הייחודי, כמותו קשה למצוא במקומות אחרים. המסעדה פתוחה לארוחות צהריים וערב והיא מציעה, כשמזג האוויר מאפשר זאת, שולחנות בצל עצי האורן אל מול הנוף המקסים של מפרץ אליקס. המנות המוגשות בה הן מנות יווניות טיפוסיות, חומרי הגלם טריים וטובים והשירות נפלא. 
כתובת: Orthonies, Xigia Beach
 

Andreas Fish Tavern

Andreas Fish Tavern
המסעדה, ששייכת למלון אנדראס טברנה, נמצאת בתוך כפר קטן וחביב, במרחק מוקדי התיירות הבולטים של האי. היא צופה אל הים ומתאימה לביקור בכל עונה, ובעיקר באביב ובסתיו. המסעדה פתוחה לקהל הרחב מאז שנת 1976 ומתגאה בדגים הטריים והטובים שהיא מגישה ובמנות המקומיות הנוספות המצוינות. מגיעים אליה לא מעט מקומיים וגם תיירים, המחפשים מקום טוב ונעים לאכול בו.
כתובת:
Kipseli, Drosia 29100 Greece

מה לעשות בזקינטוס