החופשה שלך בזקינטוס מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

החופשה שלך בזקינטוס מתחילה כאן

חפש מלונות לזקינטוס

חפש טיסה ומלון לזקינטוס

אטרקציות בזקינטוס

אטרקציות בזקינטוס

אטרקציות בזקינטוס

  • מזג אוויר
    31°
  • מטבע מקומי
    יורו
  • שעה מקומית

חופי הים

חופי הים בזקינטוס
גולת הכותרת של זקינטוס הם החופים המקסימים שמציע האי. אחד החופים האטרקטיביים ביותר הוא חוף Xigia, שנמצא בחלקה הדרום מזרחי שלו. הוא מציע מעיינות חמים טבעיים בין הצוקים המרהיבים העוטפים אותו ומושך אליו המונים. צוקים אלה, שנופלים הישר לתוך מי הטורקיז הצלולים, יוצרים מראה דרמטי ומיוחד מאד לחוף עצמו ומאפשרים לטובלים במים החמימים ליהנות מביטחון מלא. המים עשירים בגופרית ובקולגן, הידועים בסגולות הבריאות הרבות שלהם וזו גם הסיבה מדוע מתאים להגיע לשם גם בתקופה הקרירה יותר.

שמורת צבי הים

שמורת צבי ים בזקינטוס

זוהי הזדמנות נפלאה עבורכם לפגוש מקרוב את בעלי החיים המקסימים האלה. שמורת צבי הים בזקינטוס נמצאת בחוף הדרומי של האי, במפרץ לאגאנאס. בשמורה חיים המוני צבים, המטילים את ביציהם במהלך חודשי הסתיו ועד האביב. מהביצים יוצאים צבים קטנטנים לאחר תקופה של 60 יום, העושים את דרכם לים ולאחר מכן בחזרה אל החוף. יש אמנם בזקינטוס חופים נוספים, שגם בהם אפשר לראות את צבי הים, אולם החוף שבמפרץ לאגאנס הוא הבולט ביופיו וגם זה המציע אווירה מסוג אחר, המצדיקה ביקור.

המערה הכחולה

המערה הכחולה בזקינטוס

המערה מוכרת בזכות הצבע הכחול המיוחד שלה וצורת הקשתות שבחלליה. סיורים מאורגנים בתשלום יוצאים לעיתים תכופות ועדיפות למשפחה עם ילדים. תוכלו להגיע אל המערות גם בהשכרת קיאק אולם זוהי דרך פחות נוחה כאשר מטיילים עם ילדים קטנים. מומלץ להגיע בשעות הבוקר אז אור השמש החזק חודר למערה ומאיר אותה בצבעה הקסום.

חוף נבגיו "הספינה הטרופה"

חוף נבגיו הספינה הטרופה

חוף נבגיו מושך אליו תיירים מכל העולם ואף נבחר לחוף היפה ביותר לשנת 2018. הוא מאופיין במיי טורקיז וחול רך ולבן הטמונים בין סלעי ענק הניצבים לצידי בחוף. החוף נקרא גם "מפרץ המבריחים" בגלל שלד הספינה הנטושה שמוצב בחוף. השלד היה ספינה בשם "פאנאגיוטיס" שבה הבריחו סיגריות ואלכוהול מאיטליה ליוון. בשנת 1983 הצי היווני רדף אחר הספינה, חברי הצוות נטשו את הספינה בחוף נבגיו ומאז היא מחלידה על החוף היפהפה. מפרץ נבגיו מבודד והדרך היחידה להגיע אליו היא בסירה דרך הים, הסירה מורידה את הנוסעים וממתינה להם בקרבת החוף. 

האי קמאו

האי קמאו בזקינטוס

אל האי קמאו מגיעים דרך גשר עץ היוצא מהעיר Laganas. מידי ערב בעונת הקיץ מאות תיירים מגיעים לבושים בבגדים לבנים לחגוג במסיבת שקיעה שנערכת באי. קוד הלבוש הוא לבן בלבד. המסיבה מתחילה בשעה 20:00 ממש לפני שהשמש שוקעת ומסתיימת בשעה 23:00 במופע זיקוקים מרהיב שאסור לפספס. קמאו הוא אי פרטי ומידי פעם נערכים בו אירועים פרטיים כמו חתונות ושמחות אחרות. 

מה לעשות בזקינטוס