החופשה שלך בברצלונה מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
הצג רשימת יעדים לבחירה
* מחיר חבילות טוס וסע הן לחבילה זוגית.

החופשה שלך בברצלונה מתחילה כאן

החופשה שלך בברצלונה מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה

חפשו מלונות לברצלונה

חיי לילה ברצלונה

חיי לילה ברצלונה

חיי לילה בברצלונה

  • מזג אוויר
    22°
  • מטבע מקומי
    יורו
  • שעה מקומית

Sala Razz Matazz

חיי לילה בברצלונה
זהו מועדון גדול המושך אליו קהל צעיר ויפה, המשלב בין מסיבות אלקטרו-דאנס-פופ-רוק משובחות, הופעות חיות ואירועי קונספט מושקעים. במועדון חמישה חללים נפרדים וברים רבים המפוזרים על פני כל המבנה. בשל מסיבות המפורסמות והבלתי נגמרות שלו, המועדון מומלץ כמקום לסיים אתו את הלילה. ניתן להזמין כרטיסים באתר המועדון ולאסוף אותם בקופות. כתובת: Pamplona 88.

La Terrazza

חיי לילה בברצלונה
אם אתם מבקרים רק במועדון לילה אחד בברצלונה, דאגו שזה יהיה "לה טרסה". לאחר שנסגר ונפתח מחדש, כבש המועדון הוותיק הזה את הכתר של מלך המועדונים של ברצלונה. המוזיקה הבלתי מתפשרת, רחבת הריקודים הגדולה והחלל החיצוני הענק עבור מסיבות הקיץ הנהדרות, התקליטנים המתארחים מכל העולם וערבי הקונספט המושקעים - לה טרסה זה מקום נהדר לבוא ולשתות וליהנות מהאווירה, או לקחת חלק ולהשתתף בחוויה. כתובת:Marques de Comillas, Poble Espanol  (הכפר הספרדי, הר היהודים).

Mojito Club

ברצלונה חיי לילה
יש הטוענים שזהו מועדון הסלסה הטוב ביותר בברצלונה ובספרד כולה. העיצוב, רחבת הריקודים והאווירה שבו יוצרים תפאורה מושלמת עבור חובבי הסלסה בפרט והמוזיקה הלטינית בכלל. הוא מארח ערבי קונספט שונים, כולל הופעות של אמנים, מוזיקאים ורקדנים - כדאי לברר באתר. שימו לב, המועדון אמנם נפתח רק בסביבות 23:00 לריקודים, אך הבר הצמוד יקבל את פניכם כבר ב-20:00 כאשר משקה הדגל שלו הוא המוחיטו המפורסם, שעל שמו נקרא המקום. כתובת: Rosellon 217.

Agua de Luna

ברצלונה חיי לילה
המועדון המרהיב הזה נחשב למקדש הסלסה של ברצלונה, שמחוברת למוזיקה הזו בווריד ומתהדרת בקהילה לטינית ותיקה ומפוארת. זהו מועדון גדול, מרווח, מלא ותוסס, המארח מדי פעם גם הופעות חיות בקנה מידה בינלאומי. כיאה למועדון סלסה המכבד את עצמו, במקום נערכים גם שיעורי ריקוד לפני תחילת הערב. סגנון המוזיקה משלב סלסה ומוזיקה לטינית מכל הסגנונות, כולל צ'ה צ'ה, מרנגה, בצ'אטה וסון. כתובת: Viladomat 211.

מה לעשות בברצלונה?