החופשה שלך בפורט לודרדייל מתחילה כאן

חפשו מלונות בפורט לודרדייל
חפשו מלון וטיסה לפורט לודרדייל

מדריך לפורט לודרדייל

מדריך לפורט לודרדייל

טיסות בין ישראל לפורט לודרדייל וטיסות מיעדים בתוך ארה"ב לפורט לודרדייל

טיסות לפורט לודרדייל

מחפשים טיסה לפורט לודרדייל, פלורידה? כאן תוכלו למצוא את כל האפרויות להגעה בטיסה לפורט לודרדייל.

תוכלו לחפש טיסות ישירות כדי להנות מנוחות ומהירות עם האופציות לטיסה ישירה מנמל התעופה בן-גוריון לנמל התעופה הבינלאומי בפורט לודרדייל, פלורידה. טיסות ישירות מוצעות על ידי מספר חברות תעופה, כולל אל על ואמריקן איירליינס. טיסה הישירה תארוך כ-12-13 שעות. המרחק בין נמל התעופה בן-גוריון ופורט לודרדייל הוא כ-11,500 קילומטרים). בחירת טיסה ישירה מבטיחה לכם הגעה ליעד שלכם ביעילות, ומאפשרת לכם לנצל את כל הזמן שיש לכם בפורט לודרדייל היפהפה.

תוכלו לחפש גם טיסות לא ישירות, בהן יש יתרון למטיילים שמחפשים גם גמישות ואופציות במחיר, תוכלו לחפש במנוע החיפוש בראש העמוד. אלו טיסות שעשויות לכלול עצירות אחת או יותר בשדות התעופה הבינלאומיים הגדולים, כמו נמלי התעופה בניו יורק או נמל התעופה במיאמי, תוכלו כמובן גם למצוא קונקשן באחת האופציות באירופה. בעוד טיסות לא ישירות עשויות לגרום למשך הטיסה להיות יותר ארוך, הן יכולות להיות יותר חסכוניות ולעלות משמעותית פחות מהמקבילה הישירה. משך הטיסה בטיסות לא ישירות עשוי להשתנות בהתאם לחברת התעופה ולמשך העצירה, אז אנא בדקו את האפשרויות השונות במנוע החיפוש. מומלץ לחפש גם במגוון שילובי תאריכים כדי למצוא את הטיסות הטובות ביותר עבורכם.

תתכננו את המסע שלכם לפורט לודרדייל בקלות וגלו את האופציות שלנו לטיסות. בין אם אתם מעדיפים טיסה ישירה ומהירה או טיסת קונקשן כדי להתאים את הטיסה לצרכי הזמן או לתקציב שלכם, אנחנו כאן כדי לספק לכם את הפתרון המושלם. התחילו את ההרפתקה שלכם בפורט לודרדייל על ידי הזמנת הטיסה שלכם היום!


ויזה לארצות הברית

שימו לב, החל מחודש אוקטובר 2023, ישראלים יכולים להכנס לארצות הברית ללא צורך בוויזה מיוחדת. ישנו צורך במילוי טופס ESTA וקבלת אישור. מילוי הטופס כרוך בתשלום ולא יתאפשר להכנס לארצות הברית ללא מילוי שלו וקבלת אישור לפחות 72 שעות לפני הטיסה.

טיסות ליעדים נוספים לארצות הברית