החופשה שלך באגם גארדה מתחילה לכאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

החופשה שלך באגם גארדה מתחילה לכאן

החופשה שלך באגם גארדה מתחילה לכאן

הצג רשימת יעדים לבחירה

אטרקציות באגם גארדה

אטרקציות באגם גארדה

אטרקציות באגם גארדה

גארדה לנד (Garda Land)
גארדה לנד אטרקציות באגם גארדה
זוהי אולי אחת האטרקציות היותר מזוהה עם אגם גארדה ואזור האגמים. מדובר בפארק שעשועים גדול, המושך אליו את בני כל הגילאים ולא רק משפחות עם ילדים. יש בו שלושה סוגים שונים של אטרקציות, המתאימות לקבוצות גיל שונות: הסוג הראשון מיועד לקטנטנים, הסוג השני מתאים לכל הגילאים והסוג השלישי מתאימים לגדולים יותר, הנועזים שבחבורה. מבחר מתקני השעשועים שבו הופך את הפארק עצמו למקום שאסור לפספס וכזה שאפשר לבלות בו שעות ארוכות. הפארק פתוח לאורך כל השנה, שעות הפתיחה והנעילה משתנות בהתאם לעונה. מומלץ להתעדכן באתר הפארק. 

רכבל ההר מוטה בלדו

רכבל ההר מוטה בלדו אטרקציות באגם גארדה
Monte Baldo– הנה הזדמנות נפלאה עבורכם לראות את האגם ואת סביבתו מגבוה. בכל 30 דקות יוצא רכבל ישירות לפסל הר המונטה בלדו ומביא איתו מטיילים סקרניים, חובבי טיולים ונופים. זוהי חוויה בלתי רגילה וגם אטרקציה קצת שונה. מפסגת ההר תוכלו לראות, ובגובה של 1,910 מטרים, נוף פנורמי יפהפה. הרכבל פעיל בחודשים אפריל עד נובמבר, מהשעה 08:00 בבוקר ועד 19:00 לפנות ערב. 

פארק סיגורטה 

פארק סיגורטה אטרקציות באגם גארדה
Parco Sigureta– הפארק רחב הידיים הזה הוא מקום שכדאי לכם מאד לעצור בו בחופשה שלכם. אם אתם מטיילים באזור אגם גארדה, אל תפספסו את פארק סיגורטה והגינות המקסימות שבו. יש בו בריכות דגים, מנזר מרשים שמוסיף לו עניין וגם מרחבי דשא ירוקים גדולים. תוכלו לצאת לטיול רגלי בו, לרכב על אופניים, לנסוע ברכבת שבו או בעגלת גולף אם תרצו. הוא נמצא בסמוך לכפר Valeggio sul Mincio ופתוח למבקרים לאורך כל השנה. 

 

שמורת המפלים מולינה 

שמורת המפלים מולינה אטרקציות באגם גארדה
Parco Della Cascate Milina– כביש SS 12 ייקח אתכם ישירות לשמורת המפלים היפה הזו, שנמצאת באזור אגם גארדה. יש בה שפע של מסלולי הליכה, המתאימים לכל הגילאים, מסלולים העוברים בין המפלים המרהיבים שבה, הצמחייה המשגעת ומוקפים בנופים מקסימים. השמורה פתוחה בחודשים אפריל עד ספטמבר בכל יום מהשעה 09:00 בבוקר ועד 19:30 לפנות ערב ובחודשים אוקטובר עד מרץ בימי ראשון ובחגים בין השעות 10:00 בבוקר ועד 15:30 לפנות ערב. 

מה לעשות באגם גארדה