החופשה המשפחתית לצפון איטליה מתחילה כאן

* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
* מחיר חבילות טוס וסע הן לחבילה זוגית.
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

החופשה שלך מתחילה כאן

הוסף יעד

החופשה שלך מתחילה כאן

חופשה באגם גארדה

חופשה באגם גארדה

ילדים ומשפחות באגם גאדה

הגן הבוטני

אם אתם מטיילים עם ילדים, אל תחמיצו את הגן הבוטאני בוילה טרנטו (Villa Taranto) שעל שפת אגם ...

ג'ונגל ריידר פארק

ג'ונגל ריידר פארק הוא פארק הרפתקאות לילדים השוכן באגם קומו (Como), ליד נהר למברו Lambro. ה...

Ganeva Aquapark

זהו פארק מים שאחד הדברים המייחדים אותו הוא היותו בנוי על שפת האגם ממש. מגלשות המים הרחבות ...

Movieland Park

בפארק זה ממתינים לכם מלבד מתקני השעשועים המקובלים - מגלשות וסחרחרות להורים ולילדים - גם מש...

מה לעשות באגם גארדה

כדאי לדעת
מזג אויר
מזג האוויר באגם גארדה מזכיר במעט את זה שבארץ. בחודשי הקיץ עשוי להיום חם מאד ולח ובחודשי החורף קר. יחד עם זאת, בחורף, שלא כמו בישראל, הטמפרטורות יכולות לנוע סביב ה-1 עד ה-5 מעלות, כך שאם מתכננים להגיע לאזור בתקופה זו, מומלץ להיערך בהתאם ולהגיע עם ביגוד מחמם. בחלקו הצפוני של האגם יכולות מעת לעת לנשוב רוחות חזקות (באזור הזה האגם מוקף בהרי הדולמיטים) ובשעות הערב יכול להיות קריר (בקיץ).
תחבורה
לרשות המטייל באזור עומדות מספר אפשרויות תחבורה. הראשונה, ואולי גם הנוחה ביותר, היא רכב שכור. כך ניתן לטייל באופן עצמאי היכן שרוצים ולעצור בכל הנקודות המעניינות שרואים לאורך הדרך. ישנה אמנם תחבורה ציבורית בסביבה, אם כי בתדירות נמוכה יותר. מעבורת היא אמצעי תחבורה פופולארי מאד באזור. בעזרתה ניתן להגיע לעיירות הקטנות והיפות, שנמצאות באזורים שונים סביב האגם ומבלי לבזבז על כך זמן. כדי להגיע לאגם גארדה עצמו, ואם אין לכם רכב שכור, תוכלו לעשות זאת באמצעות אוטובוסים, היוצאים מהערים הגדולות, כמו רומא, מילאנו, פירנצה וונציה. ר
הגעה

שדה התעופה הקרוב ביותר לאגם גארדה נמצא במרחק של 25 דקות נסיעה, בוורונה. ניתן להגיע לאזור גם לאחר טיסה מהארץ שנוחתת בוונציה או במילאנו, למשל, ומשם להמשיך ברכב שכור או בתחבורה ציבורית. כך, אפשר לנצל את הנסיעה גם לעצירות ולטיולים ביעדים נוספים. 
 


 
כסף
החזרי מע"מ – המטבע המקובל באגם גארדה הוא אירו ושיעור המע"מ עומד על 20 אחוזים. ניתן לקבל החזרי מע"מ בגין רכישות שבוצעו במדינה על ידי הצגת טופס בקשה לכך וקבלות המעידות על הרכישה.
תשר – התשר המקובל באזור אגם גארדה הוא 10 אחוז, כפי שמקובל במקומות נוספים בעולם. לרוב נותנים אותו לספקי שירות כמו נהגים, מדריכים ומלצרים.
תשר: מתן תשר (טיפ) מקובל ונפוץ בניו יורק, ואי-השארת טיפ נחשבת למעשה מאוד לא מנומס. במסעדות מקובל להוסיף 20-15 אחוז מסך החשבון, אם לא עשו זאת כבר עבורכם, וכן נהוג לתת טיפ לעובדי המלון. גם נהג המונית יצפה לתשר בשיעור של כעשרה אחוזים ממחיר הנסיעה, אם אתם נושאים מטען ואם לאו. בברים ובמועדונים יצפו מכם להשאיר לפחות דולר על כל משקה שהזמנתם מהבר, ועל כל פריט שהפקדתם בשמירת חפצים