חפשו את חופשת ראש השנה המושלמת

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טוסו לראש השנה בחו"ל

חבילות לראש השנה

חבילות לראש השנה

חבילות נבחרות בראש השנה

יציאות לפני ערב החג 16-17/09

חבילות נופש בסוכות

חבילות נבחרות בראש השנה

יציאות בערב החג 18/09

חבילות נבחרות בראש השנה

יציאות בחג ובערב חג שני 19-20/09
לכל הדילים בחגים

חופשה בחו"ל ראש השנה

ראש השנה הוא החג שכולנו אוהבים לחגוג ביחד עם האהובים עלינו. קשרי תעופה מזמינה אתכם לפתוח את השנה החדשה בנופש חלומי באחד מהיעדים הקסומים, עם מלונות מעולים, נוף חלומי וזאת בטיסה ישירה וקצרה.
 
כאמור החג הפותח את החודש האהוב על כל הישראלים – חודש תשרי כמובן, רווי חגים ומועדים ובעיקר חופשים. איתו הוא מביא לא רק מזג אוויר נעים ונוח יותר מאשר חודשי הקיץ שקדמו לבואו אלא גם את ההזדמנות למצוא דילים לראש השנה במחירים זולים ומשתלמים יותר מאשר חודשי יולי – אוגוסט העמוסים ולקחת את בני הזוג, בני המשפחה או לקפוץ עם החברים לנופש ראש השנה בחו"ל.
 
באתר קשרי תעופה אנו מציעים ללקוחותינו מגוון טיסות וחבילות נופש בראש השנה ליעדים המוגדרים כלהיטים כמו למשל יעדי הבטן גב: רודוס, כרתים, מיקונוס ובורגס למי שאוהבים את הסטייל והפינוק האינסופי ויעדי אירופה כמו רומא, ברצלונה ובטומי לאלה שאוהבים את הטיולים שלהם בסביבה יותר אורבנית ומגניבה אך עם אפשרויות לטיולים בחיק הטבע ובכפרים. בכל דיל שתבחרו ליעדים אלה ואחרים תיהנו מטיסות ישירות הלוך ושוב ובשעות נוחות, לינה בבתי מלון הטובים ביותר והעברות משדה התעופה אל פתח המלון ובחזרה בסיום השהות. 
 
דילים לראש השנה בפרט ולחגי תשרי בכלל הינם לרוב דילים במחירים משתלמים מאוד אך לאור הביקוש הרב אל מול ההיצע, שלפעמים לא עומד בקצב, המחירים עולים ועולים. לכן כדאי מאוד להחליט כמה שיותר מוקדם אם יוצאים לחופשה, להחליט באיזה תאריך, ולסגור את הדיל המושלם בעבורכם כשהמחירים עדיין נמוכים ואטרקטיביים.
 
לא מוצאים דילים לחגים בחו"ל? לא נורא, יש לנו דילים לראש השנה בארץ במחירים אטרקטיביים.חפשו דילים לסוכות בבחו"ל
דילים וחבילות נופש נבחרות לראש השנה