החופשה שלך בטוסקנה מתחילה כאן

החופשה שלך בטוסקנה מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

החופשה שלך בטוסקנה מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיסות לטוסקנה

טיסות לטוסקנה

מה לעשות בטוסקנה

מחפשים טיסות לטוסקנה?

פירנצה היא אחת הערים המתוירות ביותר באיטליה, בגלל האתרים הרבים והאטרקציות המרשימות. זוהי עיר רנסנסית שממוקמת בלב טוסקנה ויש בה כמה מהמוזיאונים הטובים ביותר של איטליה, קתדרלות וכנסיות יפות, רחובות מעניינים וכיכרות שסביבן בניינים אלגנטיים וחנויות מפוארות. רוב האטרקציות נמצאות במרכז הקומפקטי של פירנצה – Centro Storico.
כשאתם בפירנצה כדאי לבקר ב-Il Duomo – הקתרלה של סנטה מריה דל פיורה. קתדרלה גותית ענקית זו החלה להיבנות בשנת 1296, נחנכה ב-1436 ויכולה להכיל 20,000 איש. החלק החיצוני שלה עשוי שיש בגוונים ירוק, ורוד ולבן ויש בו כמה דלתות מיוחדות ופסלים מעניינים. בתוך המבנה, הכיפה של ברונלסקי היא פשוט יצירת מופת. אם אתם בכושר, כדאי לרכוש כרטיס כדי לטפס לראש הכיפה – 463 מדרגות...

לא מצאתם בדיוק מה שחיפשתם? לא נורא, בשביל זה יש אותנו :)

השאירו לנו פרטים ונציג של קשרי תעופה ילווה אתכם שלב אחר שלב

כדאי לדעת על טוסקנה

מזג אויר

מזג האוויר בטוסקנה נוח ונעים מאד בחודשי הקיץ. במהלך היום הימים שמשיים וחמימים (אבל לא יותר מדי) ובערב יכול להיות קריר מדי פעם. יחד עם זאת, בחודשים יולי ואוגוסט, שיא החורף, עשוי להיות חם מאד וכדאי לקחת זאת בחשבון כשמתכננים טיול לאזור. בחורף קר מאד בטוסקנה ובמקומות מסוימים בה עשוי לרדת שלג, אם כי נדיר הדבר. התקופה המומלצת ביותר לביקור היא בין החודשים אפריל עד ספטמבר. יחד עם זאת, טוסקנה יפה בכל עונה בשנה. 
 

תחבורה

ההתניידות בטוסקנה יכולה להיעשות באמצעות תחבורה ציבורית, העוברת בין המקומות המיושבים, העירוניים שבה, אך נוחה יותר כשהיא באמצעות רכב שכור. כך אפשר להגיע בקלות רבה יותר לכל החוות והאטרקציות השונות שבה, ללא תלות בתחבורה ציבורית שפחות זמינה.

הגעה

המתכננים טיול בטוסקנה יכולים לנחות באחד משדות התעופה הבאים: שדה התעופה של רומא, שדה התעופה של מילאנו או שדה התעופה של ונציה. בחודשים מסוימים בשנה, בעיקר בשיא עונת התיירות – בחודשי הקיץ, ניתן לנחות גם בשדה התעופה הבינלאומי שבטוסקנה, שנמצא בפיזה ובשדה התעופה הבינלאומי שבפירנצה. משדות התעופה האלה יוצאים כבישים ראשיים נוחים מאד המובילים לאזור טוסקנה. ניתן להיעזר ברכבות, הנחשבות לדרך נוחה מאד להתנייד באזור או ברכב שכור, שאותו אוספים ישירות משדה התעופה לאחר הנחיתה.
 

כסף

החזרי מע"מ – המטבע המקובל בטוסקנה הוא אירו ושיעור המע"מ עומד על 20 אחוזים. ניתן לקבל החזר מע"מ על מוצרים מסוימים, יש לשמור את הקבלות כהוכחה על הקנייה. את הבקשה להחזר המ"מ יש להגיש בשדה התעופה – קבלות בצירוף טופס הבקשה.
תשר – התשר המקובל בטוסקנה הוא 10 אחוז, בדומה למקומות אחרים בעולם, אם כי הוא איננו בגדר חובה. לרוב הוא ניתן לספקי שירות כמו נהגים פרטיים, מדריכים וגם למלצרים במסעדות ובבתי הקפה.