החופשה שלך בסיציליה מתחילה כאן

החופשה שלך בסיציליה מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
הצג רשימת יעדים לבחירה
* מחיר חבילות טוס וסע הן לחבילה זוגית.

החופשה שלך בסיציליה מתחילה כאן

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיסות לסיציליה

טיסות לסיציליה

טיסות קיץ נבחרות לסיציליה

דרכי הגעה משדה התעופה בסיציליה למרכז קטניה 

שדה התעופה בקטניה ממוקם כ-8 קילומטרים ממרכז העיר. הבאנו לכם כאן את אמצעי התחבורה בהם תוכלו להגיע בקלות ובבטחה אל היעד שלכם בקטניה.
 
אוטובוס: שירות AMT ALIBUS היוצא מחוץ לאולם הנחיתות ייקח אתכם למרכז העיר קטניה בנסיעה של 25 דקות (בערך). לוח זמני האוטובוס הינו מ5:00 בבוקר ועד חצות. כדאי לוודא בתחנות המידע באילו תחנות עוצר הקו. כרטיס לכיוון אחד יעלה לכם 2.50 יורו, ובמקרה שהאוטובוס לא עוצר קרוב למלון שלכם תוכלו לרכוש ב- 4 יורו כרטיס פתוח ל90 דקות כך שתוכלו לעלותו איתו לכל קו בתוך העיר ולהמשיך אל עבר היעד שלכם.  את הכרטיסים אפשר לרכוש באולם הנחיתות במכונה, בקופת חברת האוטובוס או על האוטובוס אצל הנהג.
 
מונית: הדרך הנוחה יותר והעדיפה אם הגעתם עם מזוודות גדולות אך גם היקרה ביותר. נסיעה במונית למרכז קטניה אורכת בין 25 ל 30 דקות (תלוי בתנועה) ועולה 25-28 יורו, לכל המוניות יש מונה, וודאו שהוא דלוק כדי שלא יעבדו עליכם. תחנת המוניות נמצאת מחוץ לאולם הנחיתות. 

טיסות לסיציליה

אין כמו לשבת במסעדה איטלקית מול הים עם כוס יין במיוחד בחודשי האביב והקיץ אז מזג האוויר בסיציליה פשוט מושלם. אבל כדי ליהנות מכל הטוב הזה תצטרכו קודם לעלות על טיסה לסיציליה, יותר נכון לקטניה, שם תנחתו בשדה התעופה הבינלאומי קטניה-פוטנרוסה אליו הטיסות שלנו ייקחו אתכם. טיסה ישירה לסיציליה אורכת כ-3 שעות

טיסות לסיציליה עם קשרי תעופה

קשרי תעופה משווקת מגוון טיסות ישירות לסיציליה עם חברת התעופה המובילה בולגריה אייר ודרך יעדי ביניים (קונקשן) עם חברות התעופה אייר מלטה, אגיאן אייר, אליטליה, אל-על ועוד. בקשרי תעופה תוכלו למצוא טיסות לסיציליה בכל תאריך ובמגוון מחירים אטרקטיביים אז הזמינו עכשיו ולכו לארוז!

טיסות נוספות באיטליה

מטוס טס בשמיים

מה לעשות בסיציליה

טיסות לסיציליה
טיסות לסיציליה
טיסות לסיציליה